Prujmy po ránu, nafouklé břicho, dráždivý tracnik

Anonymní
29.8.20 08:37

Prujmy po ránu, nafouklé břicho, dráždivý tracnik

Ahoj. Prosím, už začínám být zoufalá. Už přes čtvrt roku se mě drží tyto potíže. Začlo to po dlouhodobém užívání atb. Brala jsem a beru probiotika, ale stejně… Byla jsem na gastro. Uzavřeli to diagnózou dráždivý tracnik. Dali mi nějaké prášky na zpomalení střev, aby nebyly prujmy. Ale já se s tím nějak nechci smířit. Zajímal by mě názor někoho, kdo má či měl stejně problémy. Co vám na to pomohlo. Přijde mi, že s psychikou to u mě moc souvislost nemá… Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10841
29.8.20 08:41

Mě to takto dlouhý roky dělalo mléko. Mléčné výrobky. Teď když si dám třeba jen buchtu s tvarohem jsem strašně nafouklá. Testy mám jen hraniční. Zkusila bych vysadit mléčné výrobky. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 08:42

Ano, prestalo to se zmenou prace, proste nervi… jeste u tech probiotik doporucuji vyzkouset vice druhu, nektere mi nesedli jine byli lepsi :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 11:07

Holky, dekuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
6
14.12.20 21:23

Ahoj,
Ja měla stejné problémy cca 10let a taky mi všichni říkali, ze stres atd. Dost mi pomohlo vysadit laktozu(hraniční hodnoty z krve) a lepek (ten mi z testu nikdy nevyšel) a také rychle cukry, do týdne znatelne zlepšení, po 2 týdnech jsem se cítila, jak už dlouho ne, budes muset zkoušet, zda na něco nejsi citlivá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat