Průjmy u mimi a červený zadeček

76
13.1.05 10:45

Průjmy u mimi a červený zadeček

Ahojky,prosím o radu,mám 7 měs chlapečka a ted stůněme s střevní chřipkou,má průjmy,krmíme dle rady dr Nutrilonem,míchaným v rýžovém odvaru a malý má od těch průjmů moooc červený zadečak, Nevím už čím ho mazat,nechávám ho i často bez plenky,co nám nezabírá je Aviril a Rybilka.Moc díky Kikina a 7 měsíčnák Davídek :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

333
13.1.05 12:33

Ahojky, zkus Bepanthen mast, nám to moc pomáhá a nemáme vůbec žádný opruzeniny. Mažu pokaždé co přebalím. A umývám jen pod vodou, skoro nepoužívám vlh.ubrousky. Pá a at to rychle zvládnete. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.1.05 12:39

Ahoj, jestli jste zkoušeli Aviril Baby od Zentivy, zkus jiný krém se shodným návzem - Aviril s D-Panthenolem od Alpy (žlutomodrá stojící tuba, koupili jsme v Tescu, určo mají i jinde) - ten jediný nám zabral na červenou prdelku, na kterou nezabral ani Bepanthen, Pevaryl, Rybilka či již zmiňovaný červený Aviril Baby od Zentivy.
Každá prdelka reaguje na něco jiného a já jsem šťastná, že nám konečně něco spolehlivě zabralo :-)
E.

• Nahlásit
  • Citovat
288
13.1.05 15:33

Ahoj!

Tak s timhle mame zkusenosti, protoze mame doma mladatko kteremu staci malo a ma prdelku jak orangutan http://yelims.free.fr/…/Singe01.gif :lol: …

Tady jsou moje rady: kdyz se pokaka, umyt cely spodek pod vodovodem, jemnoucce ususit, nejlepsi je nechat uschnout na vzduchu (das ho na nejakou nepromokavou podlozku)… Mimina miluji nahaty nozicky http://yelims.free.fr/MDR/MDR55.gif!!!

U nas nezabraly ani ty nejdrazsi a nejucinnejsi masticky a kremy (a to jsme jich vyzkouseli!!!), jedina vec, ktera opravdu pomohla byla gencianka http://yelims.free.fr/…/Amour21.gif. Tedy u nas je to cervene a ne fialove :roll: (a jmenuje se to EOSINE, na flakonu je slozeni: eosine disodique 2g+ 100ml vody), ale myslim, ze to vysousi stejne… http://yelims.free.fr/Hein/Hein36.gif… Ja to aplikuji hned po umyti, na vzduchu to opruzeninu krasne vysusi…

No a samozrejme hooodne casto prebalovat, at kyselost stolice pokozku zbytecne nedrazdi.

Hodne stesti!!!

Pupina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
13.1.05 16:15

Ahoj my jsme tento problém taky řešili, postupovala jsem stejně jako Pupina, ale na závěr jsem mazala Pitiolem. Pomohlo to bezvadně.Pitiol utvoří film, pod kterým se to hojí a nesetře se ani posunováním zadečku po plínce. Mají ho v lékárně. Ahoj Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
13.1.05 17:12

Ahoj,
tak mi taky umyvali vodou a susili a nakonec jsem zasypaly pudrem. Ten jedinny byl schopny neco provest. Nejdulezitejsi je co nejcastejsi vymena pleny treba i 2× do hodiny kontrolovat jestli se nepokakal nebo nepocural. Moc i hovinka obsahuji amoniak ktery prave dela to peklo na pokozce pokud neni necim chranena. Samozrejme nejlepsi lecba je aby ten prujem prestal, a pokozka byla delsi dobu cista. Mozna ho nechavej co nejcasteji bez pliny pokud to trva delsi dobu a nemuzete se toho zbavit protoze jedine tak zamezis styku moci i hovinek s pokozkou a amoniak nebude moct konat svoji zkazu!!! Hodne stesti a trpelivosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
16.1.05 19:00

Ahoj holky,mooc díky za rady,tak nakonec se nám k té střevní chřipce přídala Laryngitida a skončili jsme v nemocnici na dětském,Davídek dostával inhalace a spoustu dalších léků a ted jsme už doma a zítra jdeme na kontrolu k dr.Malý mi hrooozně sípal ,skoro se dusil a bylo nám řečeno,že se to může opakovat do 3-4 let,tak doufám,že už bude ok. Ma tu prdelku,nám nakonec zabral Pytiol,ale genciánovka byla dobrá. Pupino,moc se mi líbil tvůj příspěvek.Pěkně jsem se nasmála obrázkům.moc dobrý. :lol: :D Pa a díky moc Kikina a 7 měsíčnák Davídek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
17.1.05 09:27

Ahoj kikina!
My sme mali podobný problém, hnačky v troch mesiacoch, pozitívna kultivácia, červený zadoček…
Užili sme si… :roll:
Neviem , aký máš názor na homeopatiu, ale nám veľmi pomohla.
Moje rozhodnutie začať s alternatívnou liečbou prišlo po tretích antibiotikách, výsledky žiadne, tak som sa naštvala…
Na zadoček sme používali masť Cicadermu v kombinácii s Pityolom, ten len na noc po kúpaní, samozrejme sme po každej stolici umývali/a umývali…/, len vodou, do ktorej som pridala pár kvapiek detského oleja.
Umývali sme aj harmančekom, ten pekne suší a potom cez deň cicaderma…
Na hnačky sme užívali asi mesiac homeopatiká, tie nejdem písať, aby to nezvádzalo, treba konzultovať lekára-homeopata.
Tiež pri prerezávaní zubov/máme 8 mesiacov a už 4 kusy/, sme užívali Chamomillu 9CH, bez gélov na ďasná. Som zubárka, mám k nim výhrady pre obsah acetylsalicylovej kyseliny.
Teraz sme boli na kultivácii a všetko O. K.
Takže pokiaľ máš dôveru v homeo.., ja odporúčam :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama