Reklama

Průměr složeného samonosného plážového stanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella9
Stálice 87 příspěvků 10.08.18 22:16
průměr složeného samonosného plážového stanu

Zdravím, chtěla bych sehnat plážový příštřešek/stan, který má samonosnou konstrukci a „sám“ se rozbalí. Bývají složené do kruhu. Nejmenší, který jsem viděla v obchodě, měl v průměru 56 cm, já ale potřebuju něco menšího, o průměru do 40 cm (cestujeme jen s příručním zavazadlem a toto je max. šířka). Vlastníte někdo něco takového a můžete mi dát tip? Na netu vidím víc typů stanů, neuvádí se tam ale, jaká je velikost po složení. Děkuju.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama