Průměr složeného samonosného plážového stanu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella9
Stálice 98 příspěvků 10.08.18 22:16
průměr složeného samonosného plážového stanu

Zdravím, chtěla bych sehnat plážový příštřešek/stan, který má samonosnou konstrukci a „sám“ se rozbalí. Bývají složené do kruhu. Nejmenší, který jsem viděla v obchodě, měl v průměru 56 cm, já ale potřebuju něco menšího, o průměru do 40 cm (cestujeme jen s příručním zavazadlem a toto je max. šířka). Vlastníte někdo něco takového a můžete mi dát tip? Na netu vidím víc typů stanů, neuvádí se tam ale, jaká je velikost po složení. Děkuju.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >