Průměrný plat administrativa Benešov

50
18.11.20 23:21

průměrný plat administrativa Benešov

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jaký máte plat v administrativě v Benešově. Mám zájem o jedno místo a jedním z rozhodovacích kriterií je plat. Nejsem znalá situace na trhu práce.
Předem děkuji za odpovědi
Klidně odpovídejte anonymně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.11.20 23:26

@doraz o jakou administrativu se jedná? Je potřeba znalost cizích jazyků, některých specifických programů apod? V Benešově bych nešla pod 37tis.

• Citovat
  • Nahlásit
7651
18.11.20 23:47

Plat se odvíjí od toho, co umíš, délky praxe, vhodnosti předchozí praxe a možná osobních sympatiích. Celostátní průměr je nějaký a každý ví, že je spousta míst, kde to nedají ani náhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12097
19.11.20 06:49
@doraz píše:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jaký máte plat v administrativě v Benešově. Mám zájem o jedno místo a jedním z rozhodovacích kriterií je plat. Nejsem znalá situace na trhu práce.
Předem děkuji za odpovědi
Klidně odpovídejte anonymně.

To misto je ve verejnem nebo soukromem sektoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5465
19.11.20 07:15

Tak muze to byt 20 ale i 50+ hrubeho. Zalezi co to je za administrativu. Jestli obyc sekretarka nebo nejaka odborna s nutnou VS a jazyky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
19.11.20 11:22

Je to v soukromém sektoru, bez nutnosti znalosti jazyků, jsem sice 20let zaměstnána ale v jiném oboru, tady je to papírování, tabulky, asistence, podpora týmu.
Právě že jsem někde našla průměr na Benešov cca 21tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
19.11.20 11:23

Samozrejme jsem si pro počítala kolik projevu, kolik zaplatím na poplatcích pojištění apod. Kolik mi zbyde.
Jen jsem prostě zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama