Průměrný plat zdravotní sestry na ambulanci

Anonymní
15.11.20 12:59

Průměrný plat zdravotní sestry na ambulanci

Dobrý den, prosím zdravotní sestřičky, jaký je průměrný plat zdravotní sestry na soukromé ambulanci v hrubém i čistém. Budu mít brzy o zkušební době čeká mě pohovor s nadřízeným, tak bych ráda věděla jak se to tak pohybuje, protože nyní pracuji hodně pod limit řekla bych. Děkuji za vaše odpovědi, anonym, kvuli práci

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4789
15.11.20 14:36

Myslim, ze budes spise delat charitu,
nez placene zamestnani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 14:48

Loni jsem měla v soukromé ambulanci 21 čistého. Mám přes 20 let praxe a vysokou školu. Teď jsem opět na ambulanci ale ve státním a mám 29 čistého.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 15:01

Moje sestřička má 20 čistého. Máme 32 ordinacnich hodin týdně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 15:18

@Pesimistaa prosím? Nechápu váš komentář

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 15:38

24 tisíc čistého na zubním

• Citovat
  • Nahlásit
9628
15.11.20 16:15

Ehm, jenom jedna otázka - k čem přesně je dobré znát cizí mzdu/plat v čistém? vždyť pokud člověk neví, jaké slevy na dani dotyčný uplatňuje nebo neuplatňuje, tak je to údaj naprosto k ničemu, ne? já třeba ještě nedávno měla skoro pět tisíc čistého navíc za děti oproti bezdětné kolegyni. jako chápu, v těch větších výplatách se nějaká ta tisícovka ztratí, ale v těch menších to může dělat dost podstatný rozdíl oproti stejně placené kolegyni, která ovšem děti neuplatňuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 16:15

Já mám 25 v hrubém:(

• Citovat
  • Nahlásit
13940
15.11.20 17:47

A taky dost záleží, jestli je ta ordinace v Praze nebo Horní Dolní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4789
15.11.20 18:53
@Anonymní píše:
@Pesimistaa prosím? Nechápu váš komentář

ze ten plat bude nejspise dost mizerny,
takze prace zdravotni sestry je spise charitou,
nez opravdu placenym zamestnanim,
vzhledem k narocnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
17.11.20 13:53
@sagina píše:
Ehm, jenom jedna otázka - k čem přesně je dobré znát cizí mzdu/plat v čistém? vždyť pokud člověk neví, jaké slevy na dani dotyčný uplatňuje nebo neuplatňuje, tak je to údaj naprosto k ničemu, ne? já třeba ještě nedávno měla skoro pět tisíc čistého navíc za děti oproti bezdětné kolegyni. jako chápu, v těch větších výplatách se nějaká ta tisícovka ztratí, ale v těch menších to může dělat dost podstatný rozdíl oproti stejně placené kolegyni, která ovšem děti neuplatňuje :nevim:

Prostě zajímá, kolik těm lidem přijde na účet :nevim: Že to vždycky musi nekdou debat o platech řešit :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9628
17.11.20 13:59
@Bábrdl píše:
Prostě zajímá, kolik těm lidem přijde na účet :nevim: Že to vždycky musi nekdou debat o platech řešit :zed:

dobře, ale pokud to chce porovnat, aby znala svoje možnosti, tak platba v čistém vůbec nic neznamená. protože různí zaměstnanci mohou mít úplně stejnou hrubou mzdu (plat), ale přitom každému z nich může přijít na účet jiná částka v čistém :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 13:42

Zajímá mě průměrný plat ambulantní zdravotní sestry, nepotřebuju vědět komu chodí kolik na účet, nevím co je na tom špatného se zeptat. Zajímá mě realita protože inzertními portály se řídit nechci. Mám prostě pocit, že jsem hodně podhodnocená a zaměstavatel prostě jen zkusil za jakou minimální mzdu hodlám pracovat, po zkušebce budeme mít počítám sezení, tak mě jen zajímá to rozpětí, abych věděla o jaké navýšení požádat, na co bych mohla mít přibližně nárok. Jedná se o specializovanou ambulanci ve větším městě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.20 13:50

Praha, soukr.dr.,32 čistého, 40hodin týdně…

• Citovat
  • Nahlásit
9628
18.11.20 14:48
@Anonymní píše:
Zajímá mě průměrný plat ambulantní zdravotní sestry, nepotřebuju vědět komu chodí kolik na účet, nevím co je na tom špatného se zeptat.

ale tak špatného nic, jenom pokud potřebuješ porovnat plat/mzdu, musíš se ptát v hrubém. otázka na sumu v čistém (na kterou ses taky ptala a dostáváš jí v odpovědích) ti toho moc neporovná. to je vše :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama