Průvodní email k životopisu

Anonymní
1.5.20 20:07

Průvodní email k životopisu.

Prosím o radu dostala jsem od známe nabídku k práci u nich ve firmě. Poslala mi kontakt na danou paní, které mám odeslat životopis. Bohužel to má vroubek nevím přesně o jakou se jedná pozici. Jedná se o práci v kanceláři - práce s lidmi. Motivačních dopisů mám dost, ale tady se nemám čeho chytit.
Jak by jste napsali průvodní dopis?
Prosím anonym nechci, aby někdo věděl, že si hledám jinou práci. Pokud bude vadit tak raději smazat. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

877
1.5.20 20:09

A ta známá ti nemůže říct, o jakou se jedná pozici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
1.5.20 20:41

Nemají nekde inzerát na netu? A to pak půjdeš na pohovor a nebudeš vědět na jakou pozici a co požadují, to asi nedopadne úplně dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 20:45

@marzanna @JancaS84 Bohužel ne.

• Nahlásit
  • Citovat
6766
1.5.20 21:57

No to je celkem prekerka.
Koncippval bych to ve smyslu:
zaujaly mne kladne reference Vasich zamestnancu. Rada bych Vasi spolecnosti nabidla me schopnosti - za hlavni pracovni klady povazuji…
Verim, ze bych Vasi firme mohla byt prospesna a rada bych vyslechla, pokud mate volne pozice, Vasi nabidku a predstavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 10:18

@Premek_Orac Děkuji. Již jsem něco dala dohromady a odeslala.

• Nahlásit
  • Citovat
6766
2.5.20 11:39

Prima. Drzim palce, at to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
2.5.20 12:08

Asi to moc nechápu. Známá ti nabídla práci ve firmě jakože ona je na nějaké vedoucí pozici? Pokud ti nabídla práci, tak bych se v emailu na ní normálně odkázala. Nebo v čem je háček? Pokud ti někdo nabízí práci, tak asi ví na jakou pozici ne? Nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14388
2.5.20 12:11

Sekretářka ředitele, nebo uklízečka, to je hodná známá, když tě takhle informuje. Aspoň se můžeš nechat překvapit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.5.20 12:12

@Litta :lol: Asi tak, opravdu netuším o co jde. No snad nebudu v šoku. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.5.20 12:13

@Premek_Orac Děkuji. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama