Průvody, majdany, pochody....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Závislačka 3152 příspěvků 14.06.19 00:39
Průvody, majdany, pochody....

Vzpomínate si ještě na prvomájové průvody v centru Prahy před rokem 1990? Že jste na ně chodili z donucení? Určitě jen do určité míry. Komunisté dokázali také používat marnivost, která je lidem vlastní. Většina účastníků průvodu si říkala: " Jdu a jsem hrdý a vzpřímený, radostně nesu vlajku a lidé na chodníku se na nás dívají, obdivují nás, tleskají a mají mavátka a mavájí. Huráááá! Dnes budu určitě v televizi! " Dokonce i velmi nenápadný pozorovatel společenského života v tehdejší Praze si nemohl nepovšimnout to obrovské úsílí, kdo vydával impuls k potlesku a ke skandování hesel: bylo to zásluhou herců pražských scén, tento hrdý předvoj dělnické třídy nikdy nechyběl na těchto pražských pouličních akcí a různých manifestací a nesmí proto chybět ani dnes, kdy se pořádají v Praze různé majdany nebo i pochody! Huráááá! Změnilo se od té doby vůbec něco? Kromě toho, že máme místo průvodů a manifestací různé majdany a pochody hrdosti? Místo průvodů máme pochody, třeba pochody hrdosti, které se odehravají v centru prahy v srpnu a vždy s radostným úsměvem na rtech tak jako to bylo před rokem 1990 v prvomajových průvodech. Huráááá! A ačkoliv tyto duhové pochody hrdosti LGBTQ podporují vždy velké společnosti s globálním dosahem, je sponzorován nadnárodními korporacemi zodpovědnými za neuvěřitelné vykořisťování třetího světa, velvyslanectvími několika desítek států, politiky, tak stejně musíme od účastníků pochodu slyšet neústále dokola omílovanou písničku: „Jsme pronásledováni!“ Což už nikoho skoro nepřekvapuje, protože v tomto radostném genderovém komunismu se může skandovat všelijaká hesla. Herci pražských divadel jim velmi rád vypomůže. Navrhuji například: Lesby, gayové, bisexualové a transsexuálové všech zemí spojte se! A to doslova! Huráááááá! Jestli se k nim dostane, že to jsou jen nositelé marketingové strategie to netuším, neboť to je stejně pouze věčně žijící marnivost exhibicionistů. V jednotě je síla! Huráááááá!!!

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:
Sojkka
Závislačka 2545 příspěvků 14.06.19 01:37

A já si furt říkala, kdo čte ty obskurní weby. :zed: Bože dobrý, jak je vůbec možné, že má někdo tak krátkou paměť.

fera21
Kecalka 266 příspěvků 14.06.19 07:32

Já si jenom pamatuju, jak mi kdysi jeden příbuzný vyprávěl, že koncem padesátých let jim ve škole vtloukali do hlavy, že prvomájový průvody jsou dobrovolný. On teda odjel domů, ale na rektorát musel přinýst potvrzení z MNV města, kde bydlel, že se průvodu účastnil.

A o těch hercích v průvodech. Ano, tu vytlemenou Bohdalku, nesoucí transparent jsem někde viděl.

Bábrdl
Generální žvanilka 23894 příspěvků 14.06.19 07:52
@Sojkka píše:
A já si furt říkala, kdo čte ty obskurní weby. :zed: Bože dobrý, jak je vůbec možné, že má někdo tak krátkou paměť.

Nejenže čte obskurní weby. Jednou tu založila diskuzi o útoku na Zélandu, že „je tam málo krve a tak se jí zdá, že je to celé vymyšlené“. Diskuzi pochopitelně smazali, ale já si její :poblion: dobře pamatuju.

Naprosto největší dno emimina.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12095 příspěvků 14.06.19 08:11

Dobrý deň,

diskusiu zamykám, nakoľko táto téma nie je vhodná a prínosná pre eMimino.

Ďakujem za pochopenie,
Kristína

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama