Oprava podchodu Ostrava zast. Dřevoprodej

Anonymní
25.11.20 15:50

Průzkum s otázkou - OSTRAVA

Zdravím, chci se zeptat, zda tu je někdo z Ostravy. Pokud ano, jak to prosím vypadá u zastávky ‚Dřevoprodej‘? Prý by se tam měl konečně opravovat podchod. :potlesk: Dá/půjde tam projít? Potřebuji chodit ze zastávky Dřevoprodej směr Otakara Jeremiáše až na zastávku Provaznickou. :)
Mohu jezdit i jinak, ale toto mě vyjde nejlépe. Děkuji za případnou odezvu. :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61674
25.11.20 21:16
@Anonymní píše:
Zdravím, chci se zeptat, zda tu je někdo z Ostravy. Pokud ano, jak to prosím vypadá u zastávky ‚Dřevoprodej‘? Prý by se tam měl konečně opravovat podchod. :potlesk: Dá/půjde tam projít? Potřebuji chodit ze zastávky Dřevoprodej směr Otakara Jeremiáše až na zastávku Provaznickou. :)
Mohu jezdit i jinak, ale toto mě vyjde nejlépe. Děkuji za případnou odezvu. :dance:

Osobně bych tam nešla sama, ani kdyby mě mucili.. A to ani v případě, že to opraví.. Je to hrozný místo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.20 22:14
@martina.se píše:
Osobně bych tam nešla sama, ani kdyby mě mucili.. A to ani v případě, že to opraví.. Je to hrozný místo :think:

Noo, já tudy chodila každý den. :D pocit nepříjemný, stav také nic moc, ale je to jediná možnost jak projít. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
61674
26.11.20 11:08
@Anonymní píše:
Noo, já tudy chodila každý den. :D pocit nepříjemný, stav také nic moc, ale je to jediná možnost jak projít. :nevim:

Jako jasně, když není jiná možnost, tak aspoň taser nebo peprak do kapsy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 21:06
@martina.se píše:
Jako jasně, když není jiná možnost, tak aspoň taser nebo peprak do kapsy :think:

Wow, až tak? 8o tak to asi moc o tom podchodu nevím :think: teď i budu dávat ještě větší pozor!! :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
61674
27.11.20 00:55
@Anonymní píše:
Wow, až tak? 8o tak to asi moc o tom podchodu nevím :think: teď i budu dávat ještě větší pozor!! :lol:

Bohužel.. Nechvalně známé místo… Další jsou pak třeba mariánské a mírové náměstí atd.. Původní podchod na hlubinaku byl taky mazec.. Chce to fakt mít cosi sebou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat