Reklama

Poprvé do Chorvatska, poradíte mi lokalitu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.02.17 17:39
Prvně do Chorvatska, poraďte lokalitu

Preji hezky vecer, verim, ze mi dobre poradite :)
Ač jsme oba s manželem byli leckde, Chorvatskem jsme oba nepolibeni ;) letos uvažujeme o moři s dětmi prvně (starší 4 mladší v létě rok a půl ) doteď jsme kvůli nim jezdili jen po ČR. Koketujeme s myšlenkou Jadranu, kvůli blízkosti a možnosti jet autem, nevím jak by nejmladší letadlo dala…ovšem nejraději bych letěla do Recka jako jsme lítali dříve, ale jsem trochu posera, když je tak mala.
A teď k otázce, opravdu se v Chorvatsku absolutně neorientujeme, chtěli bychom někam co neblize, ale zároveň aby to byla oblast pěkná, ne moc lidi a pláž vhodná pro deti (pozvolný vstup ATd)

Budu se těšit na Vaše postřehy :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 28.02.17 17:48

Doporucuji stranky http://forum.ihvar.cz . Cerpala jsem a cerpam hodne info…nejen lokalita, zkusenosti, doporuceni, fotky. A mnoho odpovedi k ceste. Vlastne mi s nimi utika cas do dalsi dovci.

Vic neporadim. Byli jsme jen v Zelene lagune u Poreci a pak Hvar.

Aotearoa
Závislačka 4264 příspěvků 28.02.17 17:49

Promiň, ze mimo tema. Ale do Recka se leti 2 hodiny a autem do HR pojedete minimalne 10. Vůbec bych se nebala letět s dítětem. Vzdyt je to kousek. :) Jestli milujete Řecko, není co řešit. :D

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 28.02.17 17:51
@Aotearoa píše:
Promiň, ze mimo tema. Ale do Recka se leti 2 hodiny a autem do HR pojedete minimalne 10. Vůbec bych se nebala letět s dítětem. Vzdyt je to kousek. :) Jestli milujete Řecko, není co řešit. :D

Presne, nez se hrcat x hodin autem do Chorvatska tak to bych radeji letela do Recka…

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.02.17 17:51

@Gabinka1 díky mrknu :)
@Aotearoa ja vim, ze mas pravdu…jen se děsím toho čekání na letišti, pak transfer ATd radši bych byla více svým panem napoprvé, můžeš kdekoliv zastavit přespat ATd :think:

Ivan PPZ
Kelišová 5607 příspěvků 28.02.17 17:56

Istria (Poreč a pod.) je tak 9 hodin- z Prahy, KRK podobně. Na Hvar bych asi raději zapoměl, to může být i 14 hodin…

Aotearoa
Závislačka 4264 příspěvků 28.02.17 17:59
@kterk píše:
@Gabinka1 díky mrknu :)
@Aotearoa ja vim, ze mas pravdu…jen se děsím toho čekání na letišti, pak transfer ATd radši bych byla více svým panem napoprvé, můžeš kdekoliv zastavit přespat ATd :think:

Jasné, chápu. Ale dite bude uz dost velké. Zvladlo by to myslím v pohodě. Ale samozřejmě kdo jak se cítí. :kytka: Ja bych se s tak velkym uz nebala. Sama budu muset letet s 3.měsíčním 20 tisic km, 30 hodin letu. Z toho teda upřímně vítr mám. Jinak s Chorvatskem bohužel neporadim. My jezdili vzdy hodne na jih, takze to bylo hodně daleko.

zuzana35
Stálice 55 příspěvků 28.02.17 18:04

Omiš a celá Makarská riviéra. S malými dětmi jeďte na noc a nejezděte v pátek-celé to prospí. My jezdili s karavanem a bylo to úžasný…Na místě určitě doporučuji Fishpiknic a výlet na ostrov Brač nebo Pučišča. V Omiši jsou písečné pláže a nádherně čisté moře. Pokud se rozhodnete pronajmout si karavan, doporučuji kemp Raj. :mrgreen:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.02.17 18:22

@zuzana35 tak nejak to planuji, ne v patek, na noc a mimo sezpnu tzv. U nas asi cerven :think:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 28.02.17 18:23

@Ivan PPZ oKrku jsem slysela jen superlativa :palec:

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 28.02.17 18:57

Mi sme byli Baska voda, pobliz makarske, moc pekne plaze (akorat jsou oblazkove), a deti bylo na zajezdu dost a nikdo si tam nestezoval :)

Lama Lama
Hvězda diskuse 47819 příspěvků 28.02.17 19:10
@Hanka1 píše:
Presne, nez se hrcat x hodin autem do Chorvatska tak to bych radeji letela do Recka…

třeba pro mě důvod - můžu se kdykoli sbalit a odjet o 2 dny dřív, stejně tak odložit odjezd na později a nic se neděje. Haranti jsou kadou chvíli nemocní, nějaký problém, bolení břicha, úpal…

Lama Lama
Hvězda diskuse 47819 příspěvků 28.02.17 19:13

Jinak chrovatsko mám proježděné. Istrie je nejblíž, ale zaujala mi nejméně. Ale zas jen 7 hodin cesty je lákavých. Makarská Riviera je krásná, super pláže, ale dost lidí.
Já osobně mám nejraději uplný Jih, poloostrov Pelješac, jsou tam spíše malé vesničky, málo lidí, klídek…

Uju
Kelišová 6515 příspěvků 28.02.17 19:18

Já vždy jezdila do Podgory na Makarské riviéře-je to tam moc hezké a pohodové, vše blízko, ale tedy asi 1200Km. Letos plánujeme taky, původně jsem chtěla Istrii, ale nějak mi přijde dost drahá(až předražená), proto, jsem koukala na Severní Dalmácii padl mi do oka Biograd na Moru. Ubytování za velmi slušný peníz, podle popisů a fotek z netu město nebude žádná díra a hlavně, je to jen 950Km :lol: Takže vyjedeme večer, předpokládám, že děti v autě většinu času prospí a ráno či dopoledne jsme na místě.

enovotna
Povídálka 14 příspěvků 28.02.17 19:29

Laguna Poreč je skvělé místo! (Istrie) Spoustu hotelů i prostor pro camping. Bydleli jsme minulý rok v hotelu Delfín - luxusní hotel, milá obsluha, každý den úklid pokoje, koupelny, nové ručníky, vynikající jídlo formou velikých švédských stolů. Venkovní bazén, možnost hlídání dětí, večerní programy pro děti a později pro dospělé, na pláži atrakce jako pinkpong, minigolf, možnost půjčení kol, šlapadel, dětská hřiště, prostorné pláže, vodní atrakce, také krásné cestičky vhodné na procházky nebo běh, místa speciálně určená pro čtení (houpací sítě na stromech, lavičky, lehátka - vše v přírodě), když je západ slunce, jde to krásně vidět. Prostě nejlepší zatím, kde jsem v Chorvatsku byla :srdce: Jeli jsme busem a cesta trvala cca 6 hodin :) Objednávali jsme teda přes Slevomat, takže to bylo i celkem levné :) Jedině doporučuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama