Prvně kluk, potom holka a těhotenství

15
27.10.20 10:35

Prvně kluk, potom holka a těhotenství

Zdravím,
kdo tu má páreček - kluka a pak holku, měli jste rozdílná těhotenství? Nám se prozatím schovává, jednou to vypadalo na holku, potom ze kluk. Na kluka se ale vůbec necítím a mám silný pocit, ze je tam ta holcina. U kluka mi všechny babske rady seděly na kluka, teď zase na holku, bricho u kluka špičaté, teď kulaté🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17345
27.10.20 10:52

Ahoj,

mam troch chlapcov a jedno dievca.

tehotenstva boli rovnake, ale pri dievcati som mala veru ine brucho nez pri chalanoch.
mam kamaratku, porodnu asistentku a ona ma to podla tvaru naucila rozpoznavat.
v terminovkach som tipovala kockam podla tvaru brucha, ze ci chlapec alebo dievca a uspesnost som mala takmer 100% :D

tak ak chces, daj foto bruska (z profilu) a poviem Ti. ale musi to byt v nizsom tyzdni, nie po 16tt, tam uz sa to potom neda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
27.10.20 10:58

Kluk i holka břicho velké a kulaté, ale jinak každé těhotenství úplně jiné, hlavně chutě. Teď asi holka břicho malé a do špičky, chutě nějak speciální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.10.20 11:02

@soldi tohle je začátek 16tt:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1016
27.10.20 11:05

Mám pár, když jsem čekala kluka, tak jsem měla chutě na plesnivé sýry, uzeniny a břicho nebylo “v bocích”. Přibrala jsem 12kg.Bylo mi fajn, těhotenství jsme si užívala. Když jsem čekala holku, tak mi bylo dost zle, chutě jsme měla na mango a Pho, Přibrala jsem 15 kg a břicho bylo veliké a v “bocích”. Teď jsme těhotná potřetí a nenechám si to říct i když jsme zvědavá. Těhu je zase jiné, je mi extra zle, jím šunku a mandarinky, jsme ve třetím měsíci a už mám břicho což bude asi tím, že už to je potřetí. Vždy jsme dala na svou intuici a správně jsme pohlaví vycítila, teď se přikláním k holčičce, tak uvidíme. Jen doufám, že to není spíš mé přání než pocit. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5175
27.10.20 11:05

U druhého totálně jiné těhotenství, pocit že čekám kluka, a nakonec druhá holka. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6859
27.10.20 11:11

S dcerou jsem nemela boky, mela krasnou plet a vlasy, spicate bricho. Vsichni rikali kluk. A pak prekvapkooo :lol: :lol: :lol: (vedela jsem to jen ja a manzel) :srdce:

Moje mamka mela kazde tehotenstvi jine, ac dve holky. Jine chute, jine bricho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5513
27.10.20 11:17

Mám oboje a těhotenství byla zhruba stejná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5275
27.10.20 11:29

Měla jsem dost rozdílná těhotenství a mám páreček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3497
27.10.20 11:41

U druhého jsem celou dobu měla pocit, ze je to holka, protože mi bylo mnohem víc blbě. Taky to tak i vypadalo, nakonec ve 27. týdnu zase pindour. Takže asi tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
27.10.20 12:36

První holka pak kluk, břicho jiné u dcery kulaté do šířky, chutě na sladké, kluk - břicho obří, do špičky, chutě na slané a kyselé a hlavně maso ale nesketečně! Přibrala jsem mnohem méně. Přenášela jsem obě děti a syn byl vyvolávaný a celkově větší. U dcerky jsem byla línější a taky jí to tak trošku zůstalo a u syna naopak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4067
27.10.20 12:39

A co se týče toho mimi věku, tak dcerku trápily šíleně koliky do 3měsíců jen plakala a málo spala a u syna vyjímečně :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama