První antikoncepce- od kdy je účinná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 14:07
První antikoncepce od kdy je účinná

Dobrý den, mám takový dotaz, nedávno jsem si zašla pro první ha a chtěla jsem ji tedy začít brát správně podle návodu tedy v 1. den menstruace. Nemám ji zcela pravidelnou vetšinou ji dostavam driv nebo pozdeji asi o 4 dny..no podle kalendare jsem ji mela dostat v pondeli ale jiz v patek jsem zaregistrovala zacatek takovy hodne slaby jako vzdy v 1.den tak jsem si ten den tedy vzala 1.prasek, ale od te doby nic druhy den se jiz neobjevila. Moje otazka tedy je jestli je to normalni nebo jsem udelala neco spatne.. a hlavne od kdy jsem tedy chranena jiz ted nebo za jakou dobu? predem moc dekuji za odpovedi :))

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63733 příspěvků 3 inzeráty 23.11.18 14:12

Vem příbalový leták a přečti si to v něm, bude to ta kapitola, když si nezačala 1. den MS.

1mila2
Kecalka 413 příspěvků 23.11.18 14:19

Neni to normalni, udelala jsi spatne jen to, ze jsi nezacala 1den cyklu. Kdyz se zacne 1 den cyklu, tak je to ucinne po 7mi dnech, kdyz nasadis v prostred cyklu, tak si myslim, ze se uvadi pockat do prvni MS (ale to se podivej co pisou v tom tvem pribalaku).
Hlavne neplas a nevysazuj! Rozhodila sis to uz tak dost, tak neni potreba to jeste zhorsovat.

rozand
Závislačka 3464 příspěvků 23.11.18 14:50

Co takhle precist si letak?

Mort1
Povídálka 18 příspěvků 23.11.18 16:44

Chce to šuk@T A příbalový leták tomu přijde dlouhý jako Bible, takže jej číst nebudeme. Zeptáme se na fóru. Trochu snahy kočko…zkus Google

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >