První botky pro širší nohu a vyšší nárt

Anonymní
6.3.20 20:47

První Botky pro širší a s vysokým nárten nožky.

Maminky mate prosím nějaký typ. Na takové botky dcera 13 měsíců a botky je problém sehnat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1523
6.3.20 20:51

Otazka je, jak moc jsou nohy siroke. Treba by sedely DD Step. Vezmi ji do obchodu a zkousej ji boty. Nejlepe jdi tam, kde tomu rozumi. Promysli si, zda chces klasickou obuv a nebo barefoot, pripadne kompromis. Podle toho vyber obchod, kam zajdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 20:54

My kupujeme jonapy… Ale záleží hodně na styku obuvy jaké chceš… Jak už je psáno nade mnou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
6.3.20 21:29

Uz jsem je tu doporucovala nedavno - kupujeme capacky Attipas, we silnou ponozkou jsou vpohode I venku a nemusis u nich resit sirku nozky ani nart :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24915
6.3.20 21:31

Malému kupuju od Pegres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
6.3.20 21:48

Dcerka má taky širokou nožku a nárt. Úplně nejoblíbenější máme tenisky RAK a na zimu to byl oříšek, jelikož starší dcera má stále superfity, mladší dcera je neobula ani širší verzi, takže jsme volily Primigy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2788
6.3.20 22:01

Male sedí jedině dd stepy, v obchodě je včera neměli tak jsem zkoušela froda a jonapy, jakože abysme nemuseli do jiného obchodu, ale ne nesedělo ji to vůbec. A v jiném obchodě ty dd stepy ji zase skvěle padly. Takže to chce určitě vyzkoušet. Nejlépe v obchodě kde tomu rozumí a dobře poradí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
6.3.20 22:05

Starší dcera mà taky širší nohu a první boty měla Lurchi, později DD step, Jonap, Frodo, Primigi, Pegres. Obecně jí sedí hlavně barefood. Ale na každé roční období jí padnou jiné. Pokud jsi poblíž Brna, tak doporučuji obchod Botičkárna, mají velký výběr, vyznají se v dětských nohách i dětských botách a skvěle poradí. Určitě to chce vyzkoušet. Jak dceři noha roste, tak i porůznu ty značky střídáme. A mě se jen protáčí panenky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
6.3.20 23:25

Ano, dd step jsou taky široke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
7.3.20 04:24

Mam ten samy problem s ditetem a v barefoot prodejne mi doporucili na to chozeni u babicky nebo po nakupaku capacky Lait et Miel. Skvele sedi, je tam guma a nepadaji a jspu lehounke a krasne se v nich chodi. Syn ma hodne bachratou nohu a opravdu siroky nart a ani barefoot backurky mu pres nart nebyly. Pani rikala, ze dokud se mu noha nesrovna, bude pro nej idealni znacka Bada od barefootu. Jsou to boticky pro opravdovou ploutev :D Nozicka se pry casem vytvaruje, ale ted ji ma jak nemocnej dvestekilovej chlap :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17293
8.3.20 13:54
@Anonymní píše:
Maminky mate prosím nějaký typ. Na takové botky dcera 13 měsíců a botky je problém sehnat.

a už chodí?

https://pegresshop.eu/…rvni-krucky/?…
pegresky jsou pro široké nohy s vysokým nártem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
včera v 20:18

Mám podobný problém u synka (14 měsíců) začínající chodec. Dostali jsme spoustu botiček různých značek (klasika jako Adidas, Nike, Fare, Crocs) od známých a jenom jsem zírala, že mu žádné nejsou. Nožička jak ploutvička a vysoký nárt. Doma máme studenou dlažbu což je příjemné v létě, ale teď dost naprd, i přes protiskluz ponožky má nohy studené. Chtěla jsem to vyřešit například ponožkama, které mají speciální vrstvu materiálu (vypadá to jak drobky z gumy) a dá se v nich chodit i venku, viděla jsem to u našeho známého, ale na batolecí verzi jsem nenarazila. :nevim: Měli jsme jít k fyzioterapeutce jak začne syn chodit, ale díky coroně neordinuje a kdo ví kdy bude, takže mi s výběrem bot neporadí. Obchody snad otevřou, ale kam mám zajít v Praze? Kde dobře poradí? Chci obuv, která mu nožičku nebude deformovat, jsem nakloněná barefoot, cena není až tak rozhodující. Poradíte prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
včera v 20:27

Mám to u dcery stejné, nakonec jí sedí boty Primigi, kupovaly jsme v OC Chodov, mají tam prodejnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
včera v 20:31

@MáškaMarie33 Díky za tip, OC Chodov nemáme daleko, mrkne i tam. Jak je na tom personál s informacemi, jsou to odborníci nebo „jen“ podavači?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2620
včera v 21:04

Řeším stejný problém u dcery a sedí ji jenom jedny boty a to jsou od značky Protetika, jiné prostě neobuje :zed: takže jsme hodně omezený… Jezdíme na Budějovickou, je tam přímo dětská obuv, prodavačky velice ochotne a poradí. Ale určitě seženeš i v jiných prodejnách. Jen myslím, že se určitě zaměřit na prodejny, kde prodavačky nejsou jen na kase, ale opravdu poradi :pankac:
Držím palce. Nás to čeká hned až otevřou obchod, malá má boty už malé a každý nákup bot je vyloženě peklo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama