První české soukromé střední učiliště Praha Hostivař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daisy1
Stálice 95 příspěvků 21.02.17 09:57
První české soukromé střední učiliště Praha Hostivař

Nevíte někdo, jaké je tam školné? Na webu mají psáno, že školní rok 2017/18 je bezplatný, ale co v dalších letech?

Reakce:

Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 21.02.17 13:27
@daisy1 píše:
Nevíte někdo, jaké je tam školné? Na webu mají psáno, že školní rok 2017/18 je bezplatný, ale co v dalších letech?

podle stránek Info absolvent je to 0-15000, podle oboru:

http://www.infoabsolvent.cz/…la/600006531

ale tedy brala bych to jako hodně orientační informaci, nebylo by lepší zeptat se přímo ve škole? mám celkem dobrou zkušenost, že děti nejsou, takže kdykoli jsem poslala na nějakou školu mailem dotaz, poměrně rychle mi odpověděli.

daisy1
Stálice 95 příspěvků 21.02.17 14:16

@sagina to to ja jsem taky cetla, ale rikam si, jak do budoucna? To mi tam nereknou… potrebujou zaky a pak to spusti…

Uživatel je onlinesagina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 21.02.17 14:35
@daisy1 píše:
@sagina to to ja jsem taky cetla, ale rikam si, jak do budoucna? To mi tam nereknou… potrebujou zaky a pak to spusti…

no dobře, ale tohle nevyřešíš ani tady na diskuzi :nevim: ale v TV kdysi v nočních hodinách běžel pořad „Volejte věštkyni“ nebo tak nějak, tam by ti možná měli „do budoucna“ nejpřesnější informace :mrgreen: ;)

daisy1
Stálice 95 příspěvků 21.02.17 14:42

@sagina jo, mas pravdu, zkusim dnes vydrzet do nocnich hodin a zavolam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >