Reklama

První české soukromé střední učiliště Praha Hostivař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daisy1
Stálice 90 příspěvků 21.02.17 09:57
První české soukromé střední učiliště Praha Hostivař

Nevíte někdo, jaké je tam školné? Na webu mají psáno, že školní rok 2017/18 je bezplatný, ale co v dalších letech?

Reklama

Reakce:

sagina
Echt Kelišová 7512 příspěvků 21.02.17 13:27
@daisy1 píše:
Nevíte někdo, jaké je tam školné? Na webu mají psáno, že školní rok 2017/18 je bezplatný, ale co v dalších letech?

podle stránek Info absolvent je to 0-15000, podle oboru:

http://www.infoabsolvent.cz/…la/600006531

ale tedy brala bych to jako hodně orientační informaci, nebylo by lepší zeptat se přímo ve škole? mám celkem dobrou zkušenost, že děti nejsou, takže kdykoli jsem poslala na nějakou školu mailem dotaz, poměrně rychle mi odpověděli.

daisy1
Stálice 90 příspěvků 21.02.17 14:16

@sagina to to ja jsem taky cetla, ale rikam si, jak do budoucna? To mi tam nereknou… potrebujou zaky a pak to spusti…

sagina
Echt Kelišová 7512 příspěvků 21.02.17 14:35
@daisy1 píše:
@sagina to to ja jsem taky cetla, ale rikam si, jak do budoucna? To mi tam nereknou… potrebujou zaky a pak to spusti…

no dobře, ale tohle nevyřešíš ani tady na diskuzi :nevim: ale v TV kdysi v nočních hodinách běžel pořad „Volejte věštkyni“ nebo tak nějak, tam by ti možná měli „do budoucna“ nejpřesnější informace :mrgreen: ;)

daisy1
Stálice 90 příspěvků 21.02.17 14:42

@sagina jo, mas pravdu, zkusim dnes vydrzet do nocnich hodin a zavolam.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama