První české soukromé střední učiliště Praha Hostivař

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
daisy1
Stálice 97 příspěvků 21.02.17 09:57
První české soukromé střední učiliště Praha Hostivař

Nevíte někdo, jaké je tam školné? Na webu mají psáno, že školní rok 2017/18 je bezplatný, ale co v dalších letech?

Reakce:
sagina
Echt Kelišová 7809 příspěvků 21.02.17 13:27
@daisy1 píše:
Nevíte někdo, jaké je tam školné? Na webu mají psáno, že školní rok 2017/18 je bezplatný, ale co v dalších letech?

podle stránek Info absolvent je to 0-15000, podle oboru:

http://www.infoabsolvent.cz/…la/600006531

ale tedy brala bych to jako hodně orientační informaci, nebylo by lepší zeptat se přímo ve škole? mám celkem dobrou zkušenost, že děti nejsou, takže kdykoli jsem poslala na nějakou školu mailem dotaz, poměrně rychle mi odpověděli.

daisy1
Stálice 97 příspěvků 21.02.17 14:16

@sagina to to ja jsem taky cetla, ale rikam si, jak do budoucna? To mi tam nereknou… potrebujou zaky a pak to spusti…

sagina
Echt Kelišová 7809 příspěvků 21.02.17 14:35
@daisy1 píše:
@sagina to to ja jsem taky cetla, ale rikam si, jak do budoucna? To mi tam nereknou… potrebujou zaky a pak to spusti…

no dobře, ale tohle nevyřešíš ani tady na diskuzi :nevim: ale v TV kdysi v nočních hodinách běžel pořad „Volejte věštkyni“ nebo tak nějak, tam by ti možná měli „do budoucna“ nejpřesnější informace :mrgreen: ;)

daisy1
Stálice 97 příspěvků 21.02.17 14:42

@sagina jo, mas pravdu, zkusim dnes vydrzet do nocnich hodin a zavolam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >