První cyklus bez clostiku a není ovulace?

Anonymní
31.12.19 17:32

První cyklus bez clostiku a není ovu??

Ahoj,
jdu si pro zkušenosti. Snažíme se, dostala jsem na podporu clostík. Tento měsíc jsem poprvé bez clostíku a není ovu, touhle dobou už normálně (i bez clostilu) měla.
Někdo podobné zkušenosti??
Před clostem jsem ovu měla, ale nejsem nejmladší a nedařilo se, tak jsem dostala clostík, několikrát jsem otěhotněla, ale nevyšlo to.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20435
31.12.19 17:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
jdu si pro zkušenosti. Snažíme se, dostala jsem na podporu clostík. Tento měsíc jsem poprvé bez clostíku a není ovu, touhle dobou už normálně (i bez clostilu) měla.
Někdo podobné zkušenosti??
Před clostem jsem ovu měla, ale nejsem nejmladší a nedařilo se, tak jsem dostala clostík, několikrát jsem otěhotněla, ale nevyšlo to.

Jak víš že není? ;) testy jsou jen testy…a může být teď posunutá. Vydrž :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11783
31.12.19 18:24

To jsi dostala od svého gynekologa? Při probíhající ovulaci? To jako fakt? No on ti může nadělat vcelku paseku v cyklu… Jestli se snažíte víc než půl roku, zajdi si do CARu a nenech se sebou experimentovat od řadového gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5462
31.12.19 19:09

Nechápu, proč ti doktor nasadil clostil, když máš ovulaci?? To je úplně kontraproduktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 19:14
@karkarka píše:
Nechápu, proč ti doktor nasadil clostil, když máš ovulaci?? To je úplně kontraproduktivní.

Kromě jiného, aby mi to prodloužilo cyklus, měla jsem během měsíce dvě menstruace

• Nahlásit
  • Citovat
5462
31.12.19 19:19
@Anonymní píše:
Kromě jiného, aby mi to prodloužilo cyklus, měla jsem během měsíce dvě menstruace

Na prodloužení cyklu se clostil fakt nepoužívá. Na to je utrogestan. Radši změn gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.12.19 19:23
@karkarka píše:
Na prodloužení cyklu se clostil fakt nepoužívá. Na to je utrogestan. Radši změn gynekologa.

Ale zabralo to :mrgreen:
a otěhotnět se s clostem povedlo, jen to nedošlo k šťastnému konci

v CAR jsme už byli, nic nám není, dítě přirozeně máme, ale už to dlouho nejde

utrogestan mi nedělá dobře, zvracím po něm

• Nahlásit
  • Citovat
11783
31.12.19 19:51
@Anonymní píše:
Ale zabralo to :mrgreen:
a otěhotnět se s clostem povedlo, jen to nedošlo k šťastnému konci

v CAR jsme už byli, nic nám není, dítě přirozeně máme, ale už to dlouho nejde

utrogestan mi nedělá dobře, zvracím po něm

Utogestan můžeš zavádět, je to dokonce lepší. Clostil ti sice vyvolá ovulaci, ale pokud jsi starší, tak nemůžeš čekat kvalitní vajíčka. Holt kvantita není kvalita. A doktor, co na prodloužení cyklu používá CB, by měl vrátit diplom. Na to jsou úplně jiné hormony, které jsou přirozené pro druhou fázi cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama