První den v nové práci platí se tento den ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:26
První den v nové práci platí se tento den ?

Dobrý den zajímala by mě vaše zkušenost
Byla jsem dnes v nové práci proplácí se tento den :nevim: :nevim: na zkoušku byla jsem tam celou směnu 8 h. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 65632 příspěvků 11.04.19 18:27

Tak v normalni práci se samozrejme prvni den plati.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9526 příspěvků 11.04.19 18:28

Proč by se neplatil? Mě teda platili všude i ty hodiny co sem se zaucovala s někým, někde proplaceli i školení mimo pracovní dobu.

Sany80s
Kelišová 7239 příspěvků 11.04.19 18:28

No pokud jsi tam byla načerno a bez smlouvy, tak těžko říct.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 11.04.19 18:32

Neexistuje nic legálního, co by bylo na zkoušku. Existuje jen legální zaměstnání na smlouvu se zkušební dobou. A ano, náleží tam mzda i za první den.

Mirenka
Kecalka 131 příspěvků 11.04.19 18:32
@Anonymní píše:
Byla jsem dnes v nové práci proplácí se tento den :nevim: :nevim: na zkoušku byla jsem tam celou směnu 8 h. Děkuji

A smlouvu mas? Jestli ne, tak je možné, ze ti nic nedají

smajlik345
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 11.04.19 18:33
@Anonymní píše:
Byla jsem dnes v nové práci proplácí se tento den :nevim: :nevim: na zkoušku byla jsem tam celou směnu 8 h. Děkuji

to zaleží na tom zda máš uzavřenou smlouvu s den nástupu. Mě chtěla jedna firma taky na zkoušku ještě mi to podala tak že jim mám být vděčná a ruce líbat že mě zaučí a co bych tak asi za to chtěla..že je to samozřejmě zadarmo…vykašlala jsem se na ně

Cenarius
Kecalka 128 příspěvků 11.04.19 18:33

Pokud mas smlouvu, tak ti to maji zaplatit. Pokud ses na cerno, tak nemusis dostat nic. Nic jineho neni.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9119 příspěvků 11.04.19 18:41
@Anonymní píše:

Ahoj,

byla to zkouška před podepsáním smlouvy, nebo první směna s tím, koho budeš zastupovat, ale už po podepsání smlouvy?
Jak už ti psaly holky - pokud máš smlouvu, tak budeš mít zaplaceno, ale pokud jsi byla před podpisem smlouvy, tak já tyto dny nedostala zaplaceno - a že jsem takto byla několikrát :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:44

@chs.jasmin
Pán co mě přijímal mi řekl že podpisem papiry v den nástupu (dnes) jen mě vyzvedl řekl co mám dělat a už jsem ho za celý den nezastihla.

Cenarius
Kecalka 128 příspěvků 11.04.19 18:50

Tak nemas nic podepsany a dokud nemas, nemas narok na nic.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 11.04.19 18:52

@AndreaŠtrychová jo tak jestli ty to sami nebudou chtít zplatit tak od nich neuvidíš nic a nedostaneš ani korunu, ale možna ty zítra dají podepsat smlouvu s dnešním dnem nastupu. V tom případě by si dnešní den měla zaplacene…ale pracovat a nemím smlouvu podepsanou nebyl moc dobrý nápad…co tak se postavit a říct nedělám dokud mi nedonesete smlouvu…kdyby nedostali tak si mohla odejít, radší než pracovat zadarmo třeba týden a každý den čekat na podepsaní smlouvy (znám takové firmy)

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 11.04.19 19:10

Nic jako práce na zkoušku neexistuje, bez podepsané smlouvy si měla říct, že nepracuješ.

Senaida
Kecalka 138 příspěvků 11.04.19 19:13

Nejen, že možná nedostaneš zaplaceno, ale kdyby přišla kontrola, tak pracuješ na černo a můžeš dostat pěknou pokutu.

Náměsíčná
Závislačka 4339 příspěvků 11.04.19 19:37

První den v nové práci se platí. Proč by se neplatil? Zkušební dobu máš 3m tak na co nějaký zkušební den? Pokud ti zítra nedá smlouvu s dnešním datem tak bych se na to vykašlala a hledala jinde.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama