Reklama

První dětské kolo - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saadet
Extra třída :D 11842 příspěvků 28.11.17 16:28
První dětské kolo - zkušenosti?

Zdravím :mavam: a prosím o zkušenosti s prvním kolem pro dítě. Respektive uvažujeme nad WOOM 2 14, nebo Frog 14. Původně jsem chtěla Early Rider, ale ten je až od 16, takže mi přijde už pro větší. Dcera ho dostane pod stromek, bude ji 3,5 a má cca 100cm. Nejvíce se tedy kloníme k tomu woomu, hlavně kůli váze. Dále má skvěle pořešené ty brzdy a rovnější posed. Máte někdo tip na další kolo? Nebo ideálně zkušenosti s těma mnou zmíněnýma?
Předem díky :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 28.11.17 16:29

Máme Puky, ale už to větší, dcera je velká.

smudlinky
Závislačka 2522 příspěvků 360 inzerátů 28.11.17 16:32

Měli jsme od 3 let velikost 16, yedoo odlehčenou verzi a bylo super

fenris
Kecalka 198 příspěvků 28.11.17 16:35

Máme KUbikes a spokojenost, nesehnali jsem Early Rider, tohle je lehké přibližně stejně. Dělají i 14, my jsme klukovi necelé 4 roky pořizovali už 16…

saadet
Extra třída :D 11842 příspěvků 28.11.17 16:36

@pikola puky se nam zda moc tezke…a meli jste tu 16?

@smudlinky diky, kouknu. Nebyla ta 16 velka? Kolik meril cca prcek prosim?

saadet
Extra třída :D 11842 příspěvků 28.11.17 16:38

@fenris diky, jdu na to kouknout, slysim poprve…

Uplne koukam, ze vsichni rovnou 16…ja prvne myslela taky, ale rikali jsme si, ze lehci bude ta 14 a event pak v lete treba 16… :think:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 28.11.17 16:44

Ten woom je hezký, ale upřímně dost drahý. Jo, Puky je těžké. ale to mi ty kola přijdou všechny.

saadet
Extra třída :D 11842 příspěvků 28.11.17 16:47

@pikola no prave woom, nebo early rider nemaji ani 6kg. U tech prcku ty 4kg navic udelaji pomerne dost :nevim: ano drahy jsou, to jo no…zase si rikam, ze je potom dobre prodame, pokud je dcera neznici, jakoze doufam, ze ne :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 28.11.17 16:49
@saadet píše:
@pikola no prave woom, nebo early rider nemaji ani 6kg. U tech prcku ty 4kg navic udelaji pomerne dost :nevim: ano drahy jsou, to jo no…zase si rikam, ze je potom dobre prodame, pokud je dcera neznici, jakoze doufam, ze ne :mrgreen:

Hele těžko říct. Ale pokud má už metr, koupila bych 16.
12-14 Zoll Ca. 90-105 cm
16 Zoll Ca. 100-115 cm
18 Zoll Ca. 110-125 cm

saadet
Extra třída :D 11842 příspěvků 28.11.17 16:51

@pikola no ja prave furt nevim :roll: v cykloprodejnach ti kazdy radi trochu neco jineho a kazdy ma vlastne pravdu..proto jsem psala i sem.

saadet
Extra třída :D 11842 příspěvků 28.11.17 16:52

@fenris muzu se prosim jeste zeptat, kde jste na kubikes prisli? Nebo vite neco vic? Slysim to prvne, dle webu vypada super, moc me zaujalo, jen mi neni moc jasny „puvod“. Vsude akorat inzeruji montaz v de…diky :kytka:

fenris
Kecalka 198 příspěvků 28.11.17 17:00

@saadet já už ani nevím, jak jsme nesehnali ten early rider tak jsem asi různě projížděla fóra a tuším, že jsem tam na něj narazila, zdál se nám fajn tak jsme se rozhodli, že do něj půjdem :) Objednali jsme ho z nějaké sloveské stránky, tuším že activeone.sk, dítě na něm jezdí rok a nestěžuje si. Na jaře dostane větší a tohle bude pro ségru. Já zas třeba vůbec nenarazila na ten woom, taky vypadá ok :)

ugluk
Hvězda diskuse 42729 příspěvků 28.11.17 17:01

Dcera šla při nějakých 102 cm (3 r a 10 m) rovnou do vel. 16, vydrželo jí dva roky. Ale - ne všecky 16 jí sedly, chtělo to zkoušet přímo naživo. Kupovat drahé kolo s tím, že jí pak v létě koupím větší, mi přijde trochu zbytečné (zvlášť, když půlku toho času bude zima a moc toho nenajezdí), to už bych teď spíš pátrala mezi těma 16, které mají snížený rám, ty holčičí modely celkem mívají. A mezi 16 už je výběr hodně široký.

saadet
Extra třída :D 11842 příspěvků 28.11.17 17:15

@fenris díky za info :kytka:

@ugluk tak zrovna ten woom je 14 doporucovana az do 4,5 a 95-110 a 16 az od 105cm a 4 let. Je to samozrejme orientacni…ale zase si rikame, aby ji to neodradilo to vetsi kolo. Na odrazedle jezdila loni i ve snehu :mrgreen: ale kolo je neco jineho.

pannda
Kelišová 6520 příspěvků 33 inzerátů 28.11.17 17:18

Kolo za 8tis., kde chybí hlavně chránič řetězu, bez blatníků, je docela drahá záležitost. Vybíráš dobře, že se díváš na váhu, tak dost důležitá, ale spíše by ses měla i zajímat o výšku sedla na nejnižší úrovni, tedy výšku rozkroku.. To je důležitější, než nějaké výškové rozměry dítěte. Aby dítě mohlo stabilně zastavit a nespadlo. A co oceníš nejvíce? Brzdu na šlapkách a ne na řidítkách..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >