První díte jde, u druhého nejde otěhotnět. Čím to může být?

Anonymní
8.7.20 12:48

Prvni dite jde, u druheho nejde otehotnet. Cim to muze byt?

Holky, mame jedno dite, a chceme druhe, tri roky snazeni a nic. Mela jsem rozhazeny cyklus, ten byl upraven proverou. Nemela jsem ovulaci, de mi predepsal clostilbegyt, a presto nejde otwhotnet. Mela jste tak nektera? V cem muze byt problem? Hormonalni profil v poradku, spermiogram manzela taky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.7.20 12:59
@Anonymní píše:
Holky, mame jedno dite, a chceme druhe, tri roky snazeni a nic. Mela jsem rozhazeny cyklus, ten byl upraven proverou. Nemela jsem ovulaci, de mi predepsal clostilbegyt, a presto nejde otwhotnet. Mela jste tak nektera? V cem muze byt problem? Hormonalni profil v poradku, spermiogram manzela taky.

My máme 4 letou a snažíme se dlouho o druhé a nic oba jsme byly u dr a v pohodě taky nevím proč to nejde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.20 13:25

My měli první dítě ihned po vysazení antikoncepce. Druhé až po 5 letech běhání po carech a ivf. Chyba nezjistena. Všechna vyšetření v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.20 13:38

Nechte se vyšetřit v caru. Dokud nepůjdete na ivf, nic neplatíte a to se tyka i soukromých caru. Může to byt imunitou, mate vyšetření na reprodukcni imunologii? Já měla dvojnásobné hodnoty, že tělo zabijelo všechno cizí, včetně spermií. Nikdy jsem o tom neslyšela, ale na vyšetření nám vyšlo, že moje tělo odmítá vše cizi a i kdyby se náhodou podařilo spermii oplodnit vajicko, tak by se vajicko neuhnizdilo, protože z poloviny nejde o moji buňku. Vše laicko řečeno 8) Byly mi nasazeny prášky a po 6 tydnech léčby bylo vše v pořádku. Nakonec jsme šli do ivf, protože se nevědělo, jak dlouho může být imunita „takhle pri zemi“. Povedlo se hned napoprvé.

• Nahlásit
  • Citovat
246
8.7.20 13:43

Jak dlouho jsi brala ten clostilbegyt? Kontroloval ti gynekolog ovulaci folikulometrií? Teď už ovuluješ normálně? Kolik vážíš po dítěti, i obezita může být na překážku, nebo se u tebe mohl objevit PCO syndrom, tam je jeden z příznaků nepravidelný a/nebo anovulační cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama