První dítě z IVF, za jak dlouho a jak se podařilo druhé?

Anonymní
15.9.20 19:36

První dítě z IVF, za jak dlouho a jak se podařilo druhé?

Zdravím vás, budu ráda za vaše zkušenosti. Tak nějak doufám, že druhé dítě by se nám mohlo podařit přirozeně. Já ani manžel nemáme žádnou zásadní diagnózu, muž jen pomalejší spermie a přesto se první nedařilo a museli jsme ( hlavně vzhledem k věku) podstoupit IVF. Dítě se díky bohu povedlo na první pokus a ještě máme čtyři zmražená embrya.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28
15.9.20 19:39

Nám se zadařilo hned po šestinedělí :-D A to jsme se nijak nesnažili. Nechtěli jsme druhé dítě tak rychle…jenom nás nenapadlo, že by to mohlo jít přirozeně, takže jsme se nijak nechránili:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 19:43

Prvni syn po IVF. Pak jsem zjistila, ze jsem tehotna kdyz mu bylo 5 mesicu-neplanovane 😁
Ted uz cekame treti po 6 letech od prvniho, termin za 2 mesice a taky nahodicka 😁

• Citovat
  • Nahlásit
11808
15.9.20 21:15

Já bohužel zkazím statistiku - první dítě z prvního IVF, druhého jsme se nedočkali ani po deseti letech :nevim: těhotná jsem byla přirozeně několikrát (a to i hned vzápětí), ale nikdy to nedopadlo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
15.9.20 21:22
@Anonymní píše:
Zdravím vás, budu ráda za vaše zkušenosti. Tak nějak doufám, že druhé dítě by se nám mohlo podařit přirozeně. Já ani manžel nemáme žádnou zásadní diagnózu, muž jen pomalejší spermie a přesto se první nedařilo a museli jsme ( hlavně vzhledem k věku) podstoupit IVF. Dítě se díky bohu povedlo na první pokus a ještě máme čtyři zmražená embrya.

Ahoj, tak přesně na chlup stejně, jak to popisuješ, to máme my.
Teď jsem v 6. měs. po IVF.
Zrovna jsme se bavili, že třeba potom by to mohlo vyjít přirozeně. No a když ne, tak 4 ještě čekají :)
Dětičky bychom chtěli tak 2-3 roky od sebe. Tak jsem zvědavá :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 21:29

@wobludka to mě mrzí… Já teda ani ten test nikdy pozitivní neviděla, jen po IVF. A prostě už mám asi blok v hlavě, že to zase nepůjde a možná nepůjde ani za pomoci ivf. :? Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
4325
15.9.20 23:19

Já přidám další variantu, mám i druhé dítě z IVF, ale určitě u nas horsi spermiogram. Povedl se 3.transfer od porodu, mezitím tedy jedno přirozené otěhotnění, ale jen biochemko. Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 07:02

@kaiserin A musela si podstoupit znovu IVF nebo jste měli embrya z prvního?

• Citovat
  • Nahlásit
4325
16.9.20 12:54
@Anonymní píše:
@kaiserin A musela si podstoupit znovu IVF nebo jste měli embrya z prvního?

On byl první syn ze 3.IVF a nikdy jsme neměli takovou pěknou zásobu jako vy. Byl 1 KET a ten nedopadl. Pak ET z dalšího IVF, ten taky nic a az KET vysel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
20.9.20 21:18

U nás 1 ivf a 4 mrazačci. Prvni 2 kety nevyšly, z druhého máme skoro 2 letou dceru, a teď v srpnu poslední ket, těhotensky test ponzitivni a ve středu jedu do centra na ultrazvuk, tak snad to vyšlo :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 21:42

@marfusik tak to je super! Držím palce. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
151
2.10.20 11:49

Tak u nás to vypadá nadějně, dnes 7+5tt a uz je videt i :srdce: :srdce: :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.10.20 15:57

Jsem také 6+1 a bojím se že tam :srdce: ještě příští úterý nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama