První dlouhá a bolestivá MS po porodu

130
10.8.13 11:03

První dlouhá a bolestivá MS po porodu

Ahoj všem maminkám,
jakou máte zkušenost s první MS po porodu? Jsem dva měsíce po porodu a mám první MS, která je bolestivá a navíc je příliš dlouhá. Trvá už 8. dní. Jelikož jsem ztratila mléko, tak mi Dr. už napsal Ha. Ale překvapilo mne, že jsem mívala před porodem MS max 3dny a ted toto. Už jsem s toho docela i vyčerpaná a ztrácím nejspíš i vitamíny, protože mi vyskočil i opar. První cca 5 dní mi dělalo i problém, vstát. Vždy mě šíleně začal bolet nástřih a měla jsem pocit, že rodím ještě jedno zapomenuté dítě? :lol: Teď mám MS křeče, které jsem nikdy extra nemívala a MS ne a ne skončit?! :( Taky jsem naivně doufala, že HA mi s první MS trochu pomůže :(
Nevím jestli mám jít k Dr. pokud bude situace stále stejná? Aby si nepomyslel že jsem hysterka..?
Budu ráda za vaše rady a předem za ně děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
10.8.13 11:07

Je to celkem běžné, že prvních pár ms je po porodu intenzivnějších, počkej, jestli se to neustálí, navíc bereš HA, tak ta to taky může časem trochu vylepšit, holt to není hned, nic jiného než vzít si brufen ti teď dr stejně říct nemůže :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
10.8.13 11:11

Děkuji Gladys, docela mě to překvapuje, protože většinou všichni řikaj, že po porodu se vše zlepší a ne naopak.. Njn nemůžu chtít zázraky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1581
10.8.13 11:20

Po prvním porodu taky 8dní a velmi bolestivá
po druhém porodu klasicky jako před těhotenstvím - 5dní a bolesti teda fest ale jen první 2dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
10.8.13 11:41

Já měla ty první ms po druhém porodu jak když píchnou prase, používala jsem kalíšek a spíš to nešlo, protože přetékal už po 2h, fakt masakr.
Teď mám první ms po třetím porodu a zatím ťukťuk, intenzita přívětivá, ale zase mě bolí břicho, zadek, kyčle, což jsem po prvním a druhémporodu už neměla :roll: Si člověk nevybetre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
10.8.13 12:28
@Kennysek píše:
Děkuji Gladys, docela mě to překvapuje, protože většinou všichni řikaj, že po porodu se vše zlepší a ne naopak.. Njn nemůžu chtít zázraky :roll:

Já mám po porodu MS podstatně horší, i co se týká bolesti a délky krvácení. Je to individuální a nedá se říct jak to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
10.8.13 12:58

Já jsem první MS po porodu dostala až za 9 měsíců (kojím) sice mě nic nebolí, ale krvácím u 3 týdny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4733
10.8.13 13:51

Tak já mám první poporodní MS nyní, bolesti břicha jsem měla o mnoho slabší než před porodem, ale MS silnější, hlavně druhý den :zed: a nyní teda vyčkávám, jak bude dlouhá :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
10.8.13 20:40

Teda, zacinam mit taky nazor, ze chlapi maji jednodussi zivot! :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama