První dny po oplodnění - nějaké příznaky?

Anonymní
16.3.21 16:01

První dny po oplodnění - nějaké příznaky?

Ahoj holky,

cítily jste týden po oplodnění nějaké příznaky a pak byly těhotné?

S partnerem jsme tedy první měsíc vynechali kondom, plodné dny nijak nesleduji (jen odhaduji dle přesného 29 denního cyklu) a sex proběhl 2 dny před a 1 den po ovulaci.

Zvětšily se mi prsa - poměrně dost a jsou citlivá na dotek /to mám ale docela často před ms/, i v noci mě to občas probudí, občas cítím píchání na stranách (asi okolo vaječníků) a ode dneška mě bolí záda :lol: Do toho mám ale výtok - jen trochu, ale mám. Blbě spím a jsem hrozně unavená. Což může být počasím třeba :)

Moc bych si přála, aby to vyšlo, tak se samozřejmě pozoruji, ale kamarádka říkala, že úplně první příznaky cítila ve třetím měsíci a první měsíc navíc dostala ještě menstruaci.

Na test si myslím, že je brzy, dostat to mám koncem týdne.

Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2982
16.3.21 16:04

Neměla jsem, až tak v šestém týdnu jsem začala blít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4800
16.3.21 16:13

Nikdo z nás nemá vesteckou kouli. :nevim:
Normální je počkat a udělat si test. Nic jiného ti nikdo tady asi neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 16:22

@Maja25 a to se nemohu zeptat, jak to probíhalo u těch, co to už mají za sebou? :nevim: Tak pardon :)

• Citovat
  • Nahlásit
601
16.3.21 16:35

Žádné příznaky jsem tak brzo neměla.. že jsem těhotná jsem zjistila až když nepřišla MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
16.3.21 16:40

Přestaň se přehnaně pozorovat a počkej s testem až když vynechá ms. Ať případně nejsi zklamaná. Je to 1. měsíc, tak nešil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 16:45

@Umík já vím, ale já si to strašně přeju a nemůžu to vydržet :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15995
16.3.21 16:46

Prestan se sledovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
16.3.21 16:48
@Anonymní píše:
@Umík já vím, ale já si to strašně přeju a nemůžu to vydržet :mrgreen:

To si přeje většina žen, co se snaží. Ale nehrot to, co když vám to nedejbože nepůjde a budeš čekat na dítě roky, to se zbláznis. Dej tomu klid, až rok snažení se, je u zdravého páru v pohodě. Držím palce ať se zadaří, hoď se do klidu. Chlapy pak taky nebaví poslouchat každý měsíc, co by kdyby :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
16.3.21 16:49

Mam dva tydny do porodu a nemit bricho, necitit pohyby a nemit vetsi prsa, tak doted nemam tuseni, ze jsem tehotna :lol: krome vynechane ms jsem nemela zadny priznak, ale ja se asi tak hodne nesleduju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 16:51

Máte pravdu no :lol: Doma to nehlásím, ale ten si to přeje asi víc jak já :lol:
Snad to dopadne ale když ne, je jasný že se nic neděje, ono to přijde :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1174
16.3.21 17:02

Takhle brzo priznamy mit nemuzes, vydrz. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 17:11

Držím! :lol:

já si i říkám, že jsme úplně nevychytali asi čas a že 2 dny před a 1 den po tak ideální není, ale uvidíme no. Jestli to vyjde, tak sním naráz celou bomboniéru (když nebudu moct šampaňský :lol: )

• Citovat
  • Nahlásit
7612
16.3.21 17:28

Mám 5 dní zpoždění. Kdybych dneska neviděla 2 čárku na testu tak ani nevím, že jsem těhotná. U předchozích dvou těhotenství to bylo úplně stejný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 17:36
@JancaS84 píše:
Mám 5 dní zpoždění. Kdybych dneska neviděla 2 čárku na testu tak ani nevím, že jsem těhotná. U předchozích dvou těhotenství to bylo úplně stejný.

ježíš tak moc gratuluji! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat