První dny příkrmů, po mrkvi průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 02.12.18 08:16
První dny prikrmu,po mrkvi průjem

Ahoj holky, už 10 dni je malá na příkrmech, příští týden ji bude pět měsíců. Začala sem maslovou dyni a cuketou, celou dobu v pořádku, stolicka jednou za den a už ne tak ridka jako jen po mliku. Malá je plně na UM. A co sem dala mrkev, malá má prujem, kadi mi 4× za den. V noci ji budí křeče, vůbec nespime, je to normální? Zeleninu si sama varim, nekupuji skleničky. Je to v pořádku? :(

Reakce:
Coctailgirl
Kecalka 274 příspěvků 02.12.18 08:31

A fakt je to prujem? Nas maly kaka normalne 4× za den… treba ji ta mrkev jen nesedla no… je to divne protoze mrkev spis ucpava :think:

Coctailgirl
Kecalka 274 příspěvků 02.12.18 08:32

Jinak bych ji dala probiotika a bud ted prikrmy nedavala a nebo dala uz to co mela… :think:

Teresa.p
Kecalka 298 příspěvků 02.12.18 08:56

mrkev nedavej a zkus za tyden :nevim:

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 02.12.18 09:00
@Coctailgirl píše:
Jinak bych ji dala probiotika a bud ted prikrmy nedavala a nebo dala uz to co mela… :think:
@Teresa.p píše:
mrkev nedavej a zkus za tyden :nevim:

Takže mám přestat dávat? Chtěla sem dneska zkusit bataty,měla mrkev tři dny a tři dny teror,je divný,že předtím po dyni a cukete všechno v pořádku. Probiotika ji dává. No někdy má priprdnuto a nekdy tam má jen tu mrkev. Ale má křeče a pláče v noci,to mi přijde divný ????

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 02.12.18 09:43

@Veronika Kai zkusila bych ty bataty a mrkev teď nějakou dobu nedávala a zkusila třeba za měsíc znovu. Ona je to pro ni velká změna z mlicka na normální jídlo a vše jí nemusí hned sednout ;)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 02.12.18 09:50

@Veronika Kai ještě dotaz, kolik toho sní? Já všude četla, že zpočátku se doporučuje spíš jen pár lzicek na ochutnání, tak jí zkus zatím dát fakt jen ochutnat a zbytek dej UM. Já teda hned dávala kolik chtěla, ale moje malá je zrout a zatím neměla s ničím problém :think:

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 02.12.18 09:58
@Jitul.kaaa9 píše:
@Veronika Kai ještě dotaz, kolik toho sní? Já všude četla, že zpočátku se doporučuje spíš jen pár lzicek na ochutnání, tak jí zkus zatím dát fakt jen ochutnat a zbytek dej UM. Já teda hned dávala kolik chtěla, ale moje malá je zrout a zatím neměla s ničím problém :think:

No tu dyni prvni den měla malinko,ale pak jedla a šíleně ji chutna,tak ji nechavam. Dělám ji 100g ale všechno ji nenecham snist,nechám ji snist tak 70g i kdyz by jedla pořád :D . A zbytek dam UM toho vypije jak kdy někdy 100ml někdy 40ml :) . Ono ji vážně chutna a hodně má zajem o naše jidlo,tak si moc neumim predstavit přestat teď úplně když je spokojena,jen ty noci se budí a bolí ji bříško :( . Uvidim co udělá ta batata

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 02.12.18 10:04

@Veronika Kai tak jí dnes dej jen pár lzicek těch batatu a když pak bude dobrá, tak zítra normálně kolik sní ;) a pokud se to nezlepší, tak bych zítra zavolala doktorovi a uvidíš, co ti poradí 8) ale neprestavala bych, spíš si myslím, že jí asi nesedla mrkev

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 02.12.18 10:05
@Jitul.kaaa9 píše:
@Veronika Kai tak jí dnes dej jen pár lzicek těch batatu a když pak bude dobrá, tak zítra normálně kolik sní ;) a pokud se to nezlepší, tak bych zítra zavolala doktorovi a uvidíš, co ti poradí 8) ale neprestavala bych, spíš si myslím, že jí asi nesedla mrkev

My jdeme zítra na očkování stejně,tak se ji ne všechno zeptám. Zkusím to,dam ji ochutnat jenom dneska aby nebyla úplně bez teda. Děkuju moc za radu :)

lovethelife
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 02.12.18 17:22

Mrkev je jako první příkrm problematická, ale všude jí maminkam cpou jako vhodný první prikrm :zed: dcera na tom byla dost podobnĕ, mrkev jsem ihned vyřadila a i dnes ji do dávám dceři (11m) pouze přiměřené množství ;)

Veronika Kai
Kecalka 111 příspěvků 02.12.18 18:30
@lovethelife píše:
Mrkev je jako první příkrm problematická, ale všude jí maminkam cpou jako vhodný první prikrm :zed: dcera na tom byla dost podobnĕ, mrkev jsem ihned vyřadila a i dnes ji do dávám dceři (11m) pouze přiměřené množství ;)

Děkuju moc,dneska byl batat a zítra bude zas,mrkev vyradim a uvidíme :)

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 7927 příspěvků 1 inzerát 03.12.18 06:22

@Veronika Kai to je divné, mrkev většinou naopak staví :think: Taky bych jí vysadila a vyzkoušej jinou zeleninu, můžeš brambor, pastiňák,batát, brokolici..
dáváš do příkrmu kapku oleje? ale to je spíš proti zácpě :think:

jinak je tu skupinka vaříme pro kojence a batolata , najdeš tam spoustu receptů pro miminko ;) skupinka je otevřená pro všechny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >