První dny případného těhotenství

16.1.21 22:32

První dny případného těhotenství

Holčičky, mám dnes 8.den po ovulaci. Chci se zeptat, dá se otěhotnět mimo plodné dny? Myslím tím konkrétně 1 den před plodným dnem.
Ovulaci jsem měla 9.ledna a styk byl 2 dny před. Dneska mě dost píchá v levém vaječníku :?. Do ms mám rovný týden.
Nikdy jsem nevěděla, že jsem to dostala a nepociťovala jsem ani žádné bolesti při ovulaci. Je to divné, protože prece týden po styku nemůžou být příznaky :nevim:. Co jdem včera zaznamenala tak bolest prsou což taky nemívám a neznám :zed:
Mám cyklus 26 dní. Hlen jsem měla růžový 10.1. dnes ráno byl průhledný a táhlý a teď je bílý a vodnatý… :nevim: :?
Poradíte mi nekdo, co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
16.1.21 22:36

Achjo… zas a znova.

Jako plodné dny se považuje AŽ pět dní před ovulací a cca 1 den po ovulaci. Píchání může být v důsledku uvolnění volné tekutiny z prasklého folikulu do dutiny břišní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
16.1.21 22:47

Co s tím? Nezakládat zbytečně diskuze na internetu když už je před tebou založilo x jiných na uuuuuuplně stejné téma s úplně stejným obsahem :zed:

Když nedostaneš MS běž do lékárny, tam prodávají takovou věc říká se tomu těhotenský test a ten ti řekne líp jak my jestli jsi těhotná nebo ne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
16.1.21 22:50
@Zuzinka1991 píše:
Holčičky, mám dnes 8.den po ovulaci. Chci se zeptat, dá se otěhotnět mimo plodné dny? Myslím tím konkrétně 1 den před plodným dnem.
Ovulaci jsem měla 9.ledna a styk byl 2 dny před. Dneska mě dost píchá v levém vaječníku :?. Do ms mám rovný týden.
Nikdy jsem nevěděla, že jsem to dostala a nepociťovala jsem ani žádné bolesti při ovulaci. Je to divné, protože prece týden po styku nemůžou být příznaky :nevim:. Co jdem včera zaznamenala tak bolest prsou což taky nemívám a neznám :zed:
Mám cyklus 26 dní. Hlen jsem měla růžový 10.1. dnes ráno byl průhledný a táhlý a teď je bílý a vodnatý… :nevim: :?
Poradíte mi nekdo, co s tím?

Zase vy? Delate si uz pr*el, ne? Vy jste opravdu bud troll nebo uplne hloupa zenska.
Kazdej den stejny dotazy jen pod jinymi jmeny. I na jinych diskuznich forech.

Otehotnet se da pouze v den ovulace!!! Tzn., ze klidne muzete mit sex napriklad v pondeli, ale pokud bude ovulace az ve ctvrtek, tak si ty spermie z pondeli pockaji az do ctvrtka a k oplodneni dojde v ten ctvrtek!

A tohle urcite nectete poprve. Porad a porad ty stejny dotazy dokola. Vy musite byt uz blazen z toho snazeni. Nezlobte se, ale tohle neni normalni.
A to, ze se schovate za jinou prezdivku je uplne jedno, ony ty vase dotazy jsou velmi jednodusse rozlustitelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
16.1.21 22:51
@PeBa12 píše:
Co s tím? Nezakládat zbytečně diskuze na internetu když už je před tebou založilo x jiných na uuuuuuplně stejné téma s úplně stejným obsahem :zed:Když nedostaneš MS běž do lékárny, tam prodávají takovou věc říká se tomu těhotenský test a ten ti řekne líp jak my jestli jsi těhotná nebo ne :mavam:

Stejne tema se stejnym dotazem, protoze ji zaklada ta stejna osoba jen pod jinymi prezdivkami. Blazen 🤷🏼‍♀️ 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
16.1.21 22:54
@janikema90 píše:
Stejne tema se stejnym dotazem, protoze ji zaklada ta stejna osoba jen pod jinymi prezdivkami. Blazen 🤷🏼‍♀️ 😀

Tak nazvat ji bláznem je ještě laskavost. Tohle už je tak na Chocholouška :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9032
17.1.21 06:49

Ty jo už zase, a jeste tak infantilní oslovení. Pro tebe by měli přijet se sveraci kazajkou, protože ses z těch hleniku a sledování příznaků úplně zbláznila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat