První II nevyšlo

Anonymní
9.6.20 06:47

První iui nevyslo:(

Ahoj je tu někdo komu nevyšlo první iui, jsem z toho moc smutná, tolik peněz (bylo to s dárcem), nervů a nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1004
9.6.20 07:22
@Anonymní píše:
Ahoj je tu někdo komu nevyšlo první iui, jsem z toho moc smutná, tolik peněz (bylo to s dárcem), nervů a nic :(

Nic si z toho nedělej, mě nevyšlo 3×, pak jsme šli na IVF a vyšlo napoprvé. Moje tělo vždycky všechny manzelovo spermie zabilo.
Mrkni do vyhledávače, je ti hodně příspěvků na toto téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12893
9.6.20 07:40
@Anonymní píše:
Ahoj je tu někdo komu nevyšlo první iui, jsem z toho moc smutná, tolik peněz (bylo to s dárcem), nervů a nic :(

Tak ono bohužel iui zas o tolik vyšší šanci, než pohlavní styk, na úspěch nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7453
9.6.20 07:58

Iui má úplně minimální úspěšnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 08:02
@Anonymní píše:

Taky mě v budoucnu čeká iui s dárcem. Můžu se zeptat kolik jste platili? Ty jsi zdravá?

• Nahlásit
  • Citovat
9314
9.6.20 08:35

Takových holek je, někdy je cesta k dítěti dlouhá a náročná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
95
9.6.20 08:45
@Anonymní píše:

Ahojky… Nevěš hlavu, miminko si k vám cestu najde:slight_smile:já mám 7letou dcerku po 2iui, teď se snažíme opět a 4iui a neúspěšné, ale určitě to vyjde, jen prostě i to mimi si to chce k nám lépe nacasovat… Přeji hodně štěstí :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 10:01
@Anonymní píše:
Taky mě v budoucnu čeká iui s dárcem. Můžu se zeptat kolik jste platili? Ty jsi zdravá?

Ahoj platili jsme 7 tisíc celkem. Já jsem zdravá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 11:42

Já i partner jsme oba dva zdraví, všechny vyšetření v pořádku. Máme za sebou 3× IUI a nezadařilo se. Taky jsem na to tak nějak spoléhala, ale ve finále ona ta šance je téměř stejná jako u klasického pohlavního styku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 16:26

Hele neves hlavu,..je to otrava ty prachy ale nam tedka prisel doplatek za el 10 000 a nic… taky jsem to musela vysolit. Tak to ber ze tys vysolila 7 000 a taky nic…v zivote je hodne vydaju „na nic“. Jeste kdyz si vezmes, ze platis za vec, pri ktere si jini jen zasoulozi :roll: snazim se to po 2.iui uz taky tak brat a pomalu setrim na IVF. Takze proste drazsi dovolena bude jindy a snad to brzo vyjde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama