První IVF, imunulogické vyšetření

74
16.12.19 10:56

První IVF, imunulogické vyšetření

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné provést imunulogické vyšetření ještě před IVF. Proběhla 3× stimulace Femarou, z toho 2× IUI neúspěšně. Při představě, že celé IVF podstupuji třeba zbytečně a může být problém v imunulogii je hrozná. Má s tím někdo zkušenosti?
Na imunologii v Praze jsem se v létě objednala sama a tam mi bylo řečeno, že až po 3 potratech a kdovíco ještě, že jinak si to zaplatím sama asi za 30 000 Kč. Děkuji za jakékoliv rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.12.19 11:00

@hotline Blbost, blbost, blbost!!! Doporucuju jedině pani doktorku Karin Malickovou, ja jsem ji potkala v CARu Iscare v Praze v Holesovicich a celkove ten CAR moc doporucuju. Ještě však má něco na Karlově náměstí nebo tam někde. Iscare je soukromé centrum, ale za IUI nic neplatis (6×rocne to jde na pojišťovnu) a platis až za IVF, kdyz se rozhodnes. Nikdo me do niceho nenutil. A imuno je důležité, jestli si potratila. Určitě se nech vysetrit. Pani doktorka je skutečný profik a navíc hrozně příjemná!! Mě pomohla k jednovajecnym dvojcatkum :) :srdce: Drzim palce!

• Citovat
  • Nahlásit
2730
16.12.19 11:01

Nám napsali žádanku až po prvním neúspěšném IVF. Dřív to doktor taky nechtěl ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
16.12.19 11:08

Anonymní

Na paní doktorku Malíčkovou jsem si právě našla super recenze, tak jsem se tam objednala. Když jsem přijela, tak mi řekla, že mě vyšetří, ale musím si to zaplatit. K žádnému potratu ani otěhotnění nedošlo. Jen jsem chtěla mít co nejvíc vyšetření ještě před IVF, ať do sebe zbytečně nepíchám injekce… proto se ptám, jestli má někdo zkušenost, aby se provedlo ještě před IVF. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
16.12.19 11:08

@kavenka a napsal to gynekolog, nebo CAR?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
16.12.19 11:09

@kavenka a jaké jiné vyšetření před IVF proběhlo? U nás spermiogram a hormonální profil. Nevím zda aspoň nepožádat o průchodnost vejcovodů… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13473
16.12.19 11:24

@hotline k ivf nepotrebujes zjistovat pruchodnost vejcovodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
16.12.19 11:26

@katkalaila k IVF asi už ne, ale při IUI to taky nezjišťují…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13473
16.12.19 11:39

@hotline jo to je skoda.. se pak zbytecne placaji pokusy a zatezuje telo hormony.. tak muzs se na to zeptat,, jako neni to zadna slast. ale vydrzet se to da

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
16.12.19 11:50

@hotline A ty chodis uz nekam do CARu nebo ne? Pani doktorka je i v Gennetu, a myslim ze by Ti to tam umeli udelat, pokud se neco najde v zakladni imunologii, coz byl treba muj pripad. Vse bylo na pojistovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730
16.12.19 12:44

@hotline napsal mi to dr. v CAR. Vyšetření před IVF - spermio, hormonální profil, základní imunologie a genetické vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 14:50

@hotline A kolik stojí u paní doktorky takhle vyšetření jen na imuno?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 15:26

Dnes se skoro nic nevysetruje a strili se jedno ivf za druhym. Je mi z toho smutno. Tolik lidi ma zbytecne deti z ivf.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 15:27

Imuno vysetreni je dulezity. My rekli ze bez toho do toho nejdem a zmenime centrum. Najednou to slo.

• Citovat
  • Nahlásit
578
16.12.19 16:29

A kam chodíš do CAR? Imunologie je základ, alespoň tak nám to řekli v Gennetu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat