První ivf - komu vyšlo na poprvé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:29
První ivf komu vyšlo na poprvé

Ahoj holky, chci se zeptat tento měsíc nás čeká naše první IVF..Je mi 27let a jedno dítě už máme 4 roky..Ten se nám poved hned během jednoho cyklu, nyní se už 3roky snažíme o 2 dítě..A stále se nedaří. Začali sme jezdit do centra v praze.Uz od mládí nemám ms max 1 za rok sem to dostala, po porodu jsem to měla 4mesice pravidelně a pak už zas vůbec..V Praze mi zjistili že ume neprobíhá ovulace tak mi nasadili clostibegyt brala sem ho cca 4 cykli ae bez úspěchu…Pak sme si dali pauzu asi půl roku, a pak sme začali jezdit do jiného centra také v Praze tam mi nasadili na ms dupohaston a na ovulaci Femaru..ae i přesto to nešlo manželovi zjistili špatný spermiogram 27% Takže nám po 2 cyklech navrhli to ivf…Je tedy ještě pravda že když jsem otehitnla po prvé měla jsem 80kylo a manžel také..teď mám 100kg a manžel ještě více, hlavně má práci kde celých 13hodiny jen sedí a dělá každý den nemá vůbec volno…I a tohoto důvodu sme se rozhodli to ivf podstoupit…Je tu naka která byla ve 27 na ivf a vyšlo ji to poprvé? OD 20.5 začnu už pichat inekce…Děkuji za každou odpověď..Ještě dodám že mám psichyku spatnou ae už od mala..Pořád se všeho hrozně bojím a mám uskosti..

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 11:35

Psychika špatná a pravopis též :) no a teď k věci. Nám vyšlo hned na první pokus a ve 37 letech :D hodně štěstí a klid :mavam:

Sl.Kockova
Kecalka 342 příspěvků 09.05.19 11:36

Poprvé a 32…

vedma007
Kecalka 124 příspěvků 09.05.19 12:07

Vím, že ses na to neptala, ale opravdu někdo - místo aby změnil životosprávu, něco shodil a začal žít zdravě - tak do sebe raději nechá napíchat kvanta umělých hormonů? Tohle asi fakt nikdy nepochopím :-(

Pitřice
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 09.05.19 12:07

Ve dvaceti sedmi máš sto kilo??? Chce to shodit a naučit se češtinu 8o

Shiroi.Ichigo
Kecalka 232 příspěvků 09.05.19 12:09

Ve 33 vyslo prvni. Pred tim ale asi tri casovane styky s clostilbegytem, 2 IUI a jedna minimalni stimulace.

carola
Echt Kelišová 7532 příspěvků 09.05.19 12:10
@vedma007 píše:
Vím, že ses na to neptala, ale opravdu někdo - místo aby změnil životosprávu, něco shodil a začal žít zdravě - tak do sebe raději nechá napíchat kvanta umělých hormonů? Tohle asi fakt nikdy nepochopím :-(

Nemyslím to nijak zle vůči zakladatelce, ale s příspěvkem se ztotožňuji. Zrovna nedávno jsem byla na prevenci u gynekologa a bavili jsme se o tom, jaký hormonální koktejl se do žen při umělém oplodnění dostává. Chápu, že někdy není jiná možnost.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2112 příspěvků 09.05.19 12:35

Já. 27 let při prvním embryotransferu. Vyšlo to. Taky neovuluju. A váhou to nebylo, byla jsem vždy zdravá a štíhlá.

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 09.05.19 12:40

Nám to vyšlo napoprvé. Mám taky 27 let, ale nemám vejcovody, takže u nás byl problém jasný. Každopádně nám vzniklo jen 1 embryo a to se chytlo a drží a doufám, že už se do porodu nepustí :mrgreen: s váhou tedy problém nemám, ale u tebe bych prvně začala tam, nic proti :nevim:

Janli
Echt Kelišová 8860 příspěvků 09.05.19 15:09

Ve 35letech napoprvé. Ale jak píšou holky. Nejdřív jste měli s manželem zapracovat na postavě a životosprávě. Oba. Pak by nejspíš žádný IVF nebylo potřeba.

Váš příspěvek
Reklama