První IVF =nepravidelný cyklus

29.11.20 22:29

První IVF =nepravidelný cyklus

Ahoj/dobrý večer,
Měla jsem dostat MS 20.11 bohužel i přes hormony(utrogestan) jsem to nedostala… Naštěstí žádná cysta ani jiný problém.. Jen prostě tělo nemá potřebu :,(
Gynekolog mi nasadil norestidol na 10 dní 2× denně. (dnes jsem 7 den) a zítra mám volat do Pronatalu repro, abych si na lednový cykl vyzvedla léky a dozvěděla přesný postup pro první IVF.
Myslíte že to bude nějaký problém? Když MS opět není pravidelná? mohli by mi odložit? :( s přítelem se snazime od mých 22 (takže skoro již 4 roky a proto jsme již vyhledali pomoc)
Jsem tento rok trochu více ve stresu (nejen z práce, ale i z důvodu úmrtí mého dědy na rakovinu v nemocnici a já tam byla sním jeho poslední den a byl to můj poslední člen mé krve)
Samozrejme se nemá chvatat na nic 8) jen nějak to mám celý víkend v hlavě a jsem malinko nervózní co mi řeknou…
Předem děkuji za odpověď… Snad to nijak neurazí či něco podobného. :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2685
29.11.20 22:38

Neboj, oni tě vyšetří a zjistí problém a nebo ho nezjistí a po pomoci v centru otehotníš (jako jsme to měli my).
Chlap byl na vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.20 22:41

@Rachel_cz
Gynekolog prave nezjistil nic :nevim: vše jsem měla v pořádku… :?
Po testech v Pronatalu jsem měla vše prý v dobrých normách :nevim: mám málo. Produktivního hormonů na ovulaci a dozrani vajíčka… Přítel byl má jich málo ale jinak vše ok… Jen IUI vůbec v našem případě není možná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2685
30.11.20 08:14

@Kpodhradska nám taky nezjistili nic, manžel i já naprosto v pohodě. IUI 3× bez úspěchu, pak úspěch s úplně prvním IVF.
Někdy je to prostě tak a nikdo neví proč.
Držím palce, ono to klapne, neboj :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.20 08:36

@Rachel_cz
Tak jsem tam volala a bude první pokus v únoru… Teď jak jsme jeli jet pro léky tak to budu mít MS a chtějí mě zkontrolovat takže až v půlce ledna a snad první IVF na začátku února :andel:
Jinak vám chci poděkovat za Vaši příjemnou odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat