První jídelní židlička - kterou vybrat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Mischae
15.12.21 19:37

První jídelní židlička - kterou vybrat?

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, kterou vybrat jídelní židličku? Chtěla bych nejlépe dřevěnou. Už déle po nich pokukuju a prostě nevidím rozdíl např. mezi tou drahou a populární Stokke za 6000 a “neznačkovou” za 2000, vypadají naprosto stejně, obě dřevěné….
Jaké máte a jak jste spokojené?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
15.12.21 20:25

Dobrý den my meli konika od TriHorse. Je objemnější ale byla jsem spokojená. ze začátku postavena dite pripoutane a ve fajn vysce na krmení i koukani treba pri vaření (jasny zachovat vzdálenost) ale vidi, ma prehled vim ze se nic v pasech nestane. pak otocim na nizkou zidli a stul a sám si vleze a basti. Houpání moc nezaujalo 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
15.12.21 20:26

Ono asi záleží jestli chceš židličku, když už dite sedí, nebo polohovatelnou. Pak uz to je samozřejmě dle toho kolik do toho chceš vrazit peněz. Někomu stačí obyc, jiný si potrpi na značce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3669
15.12.21 20:30

Pokud je to pro již sedící dítko a chcete, aby židlička vydržela dlouho, zvolila bych např. židličku Jitro. Provedení super, cena je taky příznivá. Máme doma jak Jitro, tak Stokke a obě jsou bezvadné. Jitro jsem volila kvůli velmi podobnému designu se Stokke, aby to dětem ladilo v pokojíčku. Už mám větší děti a židličky se přesunuly od jídelního stolu k psacímu a ještě dlouho u nás budou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
15.12.21 22:33

Ty dřevěné jsou až pro samostatně sedící děti, na to pozor. Máme Hauck Beta Plus, stála okolo 2500. Líbí se mi, že je stabilní a nepřevrhnutelná (má vzadu kolečka, která brání převrácení a už tomu párkrát vážně zabránila), ale nemá moc pozic pro nastavení té podnožky. Takže až syn povyroste, vyměníme ji za Jitro, kde se ta podnožka dá umístit až skoro k zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
15.12.21 22:36

Jedině stříbrnou. Načti si o tom víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21337
19.12.21 15:08

@Mischae máme od českých výrobců a jsou v pohodě ;)
nejsou mezi nimi moc rozdíly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat