První kaše opravdu bez přidaného cukru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.06.10 16:14
První kaše . opravdu bez přidaného cukru

Holky,

máte tip na první kašičku, kde opravdu není přidaný cukr ? Koupila jsem Nestlé (moje první kaše) a je až podzřele moc sladká .. je ta kaše od Nutrilonu to samé ? Nebo máte tip na opravdu nedoslazenou kaši ?

Díky !

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.10 17:18

Kaše ze zdravé výživy, např. Countrylife, Nominal. Pak ještě z DM drogerie Babylove - trojzrnná, jahelná.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 08.06.10 17:52

Kaše instantní vůbec nevařím…

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 08.06.10 17:59

Pozor na kaše.Naše první kaše dopadla tak že Maty se dusil plastovim střepem !

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 08.06.10 18:10
Lolinka79 píše:
Holky,
máte tip na první kašičku, kde opravdu není přidaný cukr ? Koupila jsem Nestlé (moje první kaše) a je až podzřele moc sladká .. je ta kaše od Nutrilonu to samé ? Nebo máte tip na opravdu nedoslazenou kaši ?
Díky !
:nevim: Já moc nechápu, co chceš slyšet - na té od Nestlé (Moje první kaše) je jasně napsáno, že není doslazovaná, že obsahuje pouze „přirozeně se vyskytující cukry“… ani ve složení cukr není, dokonce je tam i dovětek "bez přídavku cukrů…

Pokud nevěříš tomu, co je na ní napsáno, podle čeho chceš vybírat?? 8-o Podle toho, co bude větší „blivajs“? 8-o

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.10 18:48
BohunkaP píše:
Lolinka79 píše:
Holky,
máte tip na první kašičku, kde opravdu není přidaný cukr ? Koupila jsem Nestlé (moje první kaše) a je až podzřele moc sladká .. je ta kaše od Nutrilonu to samé ? Nebo máte tip na opravdu nedoslazenou kaši ?
Díky !
:nevim: Já moc nechápu, co chceš slyšet - na té od Nestlé (Moje první kaše) je jasně napsáno, že není doslazovaná, že obsahuje pouze „přirozeně se vyskytující cukry“… ani ve složení cukr není, dokonce je tam i dovětek „bez přídavku cukrů…Pokud nevěříš tomu, co je na ní napsáno, podle čeho chceš vybírat?? 8-o Podle toho, co bude větší "blivajs“? 8-o

Souhlasím s bohunkou. Pokud nevěříš tomu co je psáno a kontrolováne EU tak si myslím, že si kaši nevybereš…
Proč nechceš aby tam nebyl cukr? Má tvé dítko zdravotní problémy? Jestli totiž jo tak to je jiná a mohl by mu i ten přírodně získaný cukr co je v nestlé kaši vadit ale to si myslím, že kecám blbosti…

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.10 18:52

A s čím jí děláš? Já dělám nemléčnou s MM, tu od Nestlé. Je to sladký, ale přičítám to tomu MM. JInak bych taky věřila deklarovanému složení.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 08.06.10 19:20

Nutrilon je taky nasládlý ale nepřišel mi nijak moc, třeba Sunarka mi přišla sladčí ale tu jsem kupovala až teď a nezkoumala už složení.

Jinak zkus kaše nominal ze zdravé výživy tam jsou fakt jen rýže kukuřice apod. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.10 20:43

Néstlé rýžová - ta co se míchá jen do vody. Ta je bez přidaného cukru, teda pokud se to v poslední době nezměnilo.

A trošku bacha na složení, on tam právě většinou přidaný cukr je, jen se to nejmenuje cukr, ale schovává se to pod něčím jiným.

neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.10 20:48
Anonymní píše:
Néstlé rýžová - ta co se míchá jen do vody. Ta je bez přidaného cukru, teda pokud se to v poslední době nezměnilo.A trošku bacha na složení, on tam právě většinou přidaný cukr je, jen se to nejmenuje cukr, ale schovává se to pod něčím jiným.

Pokud je ale ve složení napsáno např.: Rýže, kukuřice, vit. B1, tak tam snad nic jíného být nemůže.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.06.10 21:11

Bohu, ve slozeni je cukr uveden. Nenapadlo me, ze tim mysli prirozene se vyskytujici…cekala jsem klasickou sacharozu..kdyby napsali napr.fruktoza (vim, ze je v ovoci, tady v tom ne), proste presny nazev, pochopila bych to lip nez vyraz „cukr“, ktery je pro mne to co mame v cukrenkach.

BohunkaP píše:
Lolinka79 píše:
Holky,
Díky !
:nevim: Já moc nechápu, co chceš slyšet - na té od Nestlé (Moje první kaše) je jasně napsáno, že není doslazovaná, že obsahuje pouze „přirozeně se vyskytující cukry“… ani ve složení cukr není, dokonce je tam i dovětek „bez přídavku cukrů…Pokud nevěříš tomu, co je na ní napsáno, podle čeho chceš vybírat?? 8-o Podle toho, co bude větší "blivajs“? 8-o
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.06.10 21:12
neczuz píše:
A s čím jí děláš? Já dělám nemléčnou s MM, tu od Nestlé. Je to sladký, ale přičítám to tomu MM. JInak bych taky věřila deklarovanému složení.

Dělám mléčnou…ten mléčný základ je tam Beba, ktrá chutná ..ble ble…sladká není :)

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 08.06.10 21:14
BohunkaP píše:
Lolinka79 píše:
Holky,
Díky !

Snad se zas tak moc nestalo :think:

Lolinko treba Hami ryzova, Nestle ryzova.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 08.06.10 21:18
Lolinka79 píše:
Bohu, ve slozeni je cukr uveden. Nenapadlo me, ze tim mysli prirozene se vyskytujici…cekala jsem klasickou sacharozu..kdyby napsali napr.fruktoza (vim, ze je v ovoci, tady v tom ne), proste presny nazev, pochopila bych to lip nez vyraz „cukr“, ktery je pro mne to co mame v cukrenkach.
BohunkaP píše:
Lolinka79 píše:
Holky,
Díky !

Loli, v tom případě máme zřejmě každá jinou kaši… :nevim: Na té krabici, co mám před sebou (Nestlé, Moje první kaše, mléčná, stupeň 1), je složení následující:

„rýžová mouka, sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje, MALTODEXTRIN (!!budiž, druh sacharidu), bakterie mléčného kvašení (probiotické bakterie), vitamíny (C, niacin, E, B1, atd.) minerální látky (výčet), aroma vanilin. Bez přídavku cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin.“

:nevim:

Příspěvek upraven 08.06.10 v 21:19

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.06.10 21:18

A snad ještě vysvětlení, proč bych se raději cukrům vyhla. Mimčo nemá problémy s cukrem, ale děti se na sladkou chuť naučí hrozně rychle a myslím, že i zbytečně. Takže bych ráda, aby Kubík ze začátku jedl sladké méně, aby si hned nezvykl a pil třeba obyč. vodu (dětské čaje ze sáčku, …) a ne ty instatní přeslazené čaje.
Tož tak…děkuji za tipy !

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >