První kaše, načasování

15.1.20 17:43

Prvnì kaše.?načasovánì

A hoj holky omlouvam se ze pisi bez hacku a carek, ale mam rozbity tablet a bojkotuje vse :D ted uz k memu dotazu, dnes mi dr rekla ze mam zacit davat kasi na noc rekla mi zecmam dat kasi pote vykoupat a po kouoani nakojit v lekarne mi zase rekla nejprve nakojit a pote kasi tak ted nevim jak to provest dekuji za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.1.20 17:49

@Elisabeth118 Dala bych kaši a pak nakojit. Dcera mi teda o žádný kaše nestála a taky pozor, po kaši některé miminko bolí bříško a je těžká na noc. Ale třeba u tebe to bude v pohodě, vyzkoušej a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 17:49

Já osobně bych kaši na noc nedávala..Mám dva kluky a oba dva po ní měli v noci bolení bříška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5372
15.1.20 17:53

A proč dávat kaši když kojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 17:53

Tak ta kaše by měla nahradit jedno kojeni ne? Rozhodně bych ji nedávala před koupáním. Koupání je pro prcka fyzický záhul a s nacpaným pupíkem kaší se mu to moc líbit nebude. Takže bych ji dala po koupání. Pokud by mu to jó nestačilo tak bych dokojila. Ale ty kaše jsou hodně syté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3100
15.1.20 18:03

Vůbec bych je nedávala večer. První bych zavedla obědy (zeleninu, maso), kaše klidně až v 8-9m a raději dopoledne. Je to těžké, může bolet bříško. Jsou to sacharidy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
15.1.20 18:37

@Elisabeth118 kaše na noc není moc vhodná, je plná sacharidů a těžká, může bolet bříško.
Moje dcera třeba zvracela půl noci, když jsem to zkusila na „lepší spánek“,je to „beton“ do bříška.
Kaše spíš na snídani nebo dopoledních hodin.
Večer je fajn hustá zeleninová polévka.
Pokud ti jde o lepší spaní, bohužel té zklamui, jídlem to nebývá..a dítě se budí i ve 2 letech klidně.
Kojila jsem obě dcery skoro 2,5roku a vím o čem mluvím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 18:00

Já jsem ze začátku dávala kaši a pak až v posteli jsem ještě syna nakojila a u toho většinou usnul. Kupujeme Kozí kaše od firmy Goldim. Jsou lépe stravitelné, než kdejaké jiné kaše :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
30.1.20 08:16

@Růžička17 jj na ty jsem tu slyšela hodně chvály, ale nezkoušela jsem.
Já už jsme ve fázi, kdy je jedné dceři 5,5 a sní jen krupicovou a druhé 2 a kousek a ta zase jen vlockovou, krupicovou minimálně.
Ty kozí chci taky zkusit, třeba to vezmou na milost.
Ale obě, když byly malé, tak jsem jim dělala domácí rýžové, obecně, jahlove, kukuřičnou jsem kupovala nominu a různe s ovocem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama