První kašička vařená doma

Pavlinky
20.2.16 04:54

Prvni kasicka vařena doma

Holky mam dotaz budeme za chvili zacinat s přikrmy, plne kojim. Chtela by skusit domaci kasicky třeba ryžova, jahlova, apod.. Jen nemate nektera recepty osvedcene?? :mavam:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13629
20.2.16 05:54

Lepsi je zacit se zeleninou. Je lepe stravitelna nez kase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570
20.2.16 06:45

@nozu záleží i na dítěti. Oba moji kluci byli hladoví, večer neklidní, v noci se budili, tak jsem začala kaší a sedla oboum. Pravda, vyhovovalo jim jí dát kolem 17-18h. a na noc 19-20h. mít ještě mléko.
@Pavlinky malý je prosincový? Jinak na to první zkoušení jsem tedy koupila instantní (jáhlovou dělala Alnatura, rýžových je k dostání dost, Hipp má kukuřičnou..). Kupovala jsem nemléčné a dávala do UM na které byli zvyklí (kojila jsem jen částečně). Takže pokud kojíš, měla bys nejlepší zkusit koupit instantní a rozdělat do svého mléka, nebo uvařit jáhly ve vodě(před vařením je dobré 3× spařit, ztratí hořkost) a rozmixovat s MM. Někdo dělá nemléčné, bez přidání mléka, ale podle mě to výživově není úplně ono (málo bílkovin, tuku), navíc chuť tedy nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3607
20.2.16 11:36

@Pavlinky já jsem u syna začala s rýžovou kaší doma vařenou, měla jsem basmati natural a bílou kulatozrnnou rýži, tu jsem namočila, pak několik hodin vařila, až byla rýže rozvařená, tak jsem propasírovala přes husté síto a malý měl kašičku. Neměl jediný problém s trávením, dávala jsem mu ji v poledne a asi po 2 týdnech na kaši jsem začala se zeleninou. Takhle jsem začínala, aby si syn zvykl na lžičku a na kašovitou stravu. Později jsem dělala i kaši s jáhly, přidávala jsem k vaření kombu řasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama