První kolotoče pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 27.09.14 10:04
první kolotoče pro děti

:mavam: za chvíli k nám mají přijet kolotoče a každej už teď říká směrem k malému (19 měs.) „ty půjdeš poprvé na kolotoče, že?“ prostě každý předpokládá, že už bude jezdit, takže dotaz - kdy jely poprvé vaše děti?

My jsme byli 2 měsíce zpět na kolotočích a tam jsme ho posadili do autíčka s tím, že pán mi sám od sebe řekl, že tam můžu jít s ním a on to kdykoliv zastaví. Samozřejmě celou dobu v tom autíčku neseděl, vysedl z něj a chtěl do jinýho, chodit mezi autíčkama, koníčkama a já nevím, co všechno tam jezdilo :nevim: :lol:

Ale tam jsme byli sami, tady budou tisíce lidí a kolotočář to kvůli mýmu zastavovat fakt nebude, že :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucenka
Hvězda diskuse 35132 příspěvků 27.09.14 10:09

Kluk byl prvně v 16 měsících - na Matějský v Praze. Sám jel jenom v takovým tom vláčku na kolejích, ze kterýho nemohl vystoupit. Jinak jsem všude jela s ním - klasický autodrom, pak takové nafukovací čluny na vodě - ty se mu hodně líbily, labutě, vodní „horská dráha“

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 27.09.14 10:09

Starší byl v 15m, na vesnické pouti, a samozřejmě si tam stoupal, a všechno možný, ale tam to tolik neřešili..v roce a půl už to celkem v pohodě zvládl i na větší pouti, a bez přestupů z auta na koně :lol: mladší byl asi ve 20m, a celkem pohoda.

Dagmar83
Kecalka 263 příspěvků 27.09.14 10:10

Manžel vzal maleho 10 m na autodrom, pak na labutě, byl tam i takovej ten vláček, malej si myslím z toho nic neměl, ale manža byl spokojenej

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 27.09.14 10:11

Jo a labutě, na tom byl mladší poprvý se mnou v šátku v necelých 2 měsících, ve strašidelném hradu také, to prospal :D

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 27.09.14 10:11
@Dagmar83 píše:
Manžel vzal maleho 10 m na autodrom, pak na labutě, byl tam i takovej ten vláček, malej si myslím z toho nic neměl, ale manža byl spokojenej

no tak atrakce, na který můžu s ním, neřeším. Mně zajímají spíš ty, kde by byl sám :D v 10 měsících by mi taky nevystupoval :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 27060 příspěvků 27.09.14 10:16

Nejstarší syn kolem 4 let, až z toho měl rozum. Já tyto atrakce moc nemusím, sama nemůžu jezdit na kolotoči ze zdravotních důvodů, nesnáším davy lidí a tlačenice. Nehledě na to, že je to v dnešní době drahé, vím o lepší investici minimálně padesátikoruny­..Prostřední dcerka kolem dvou let, jak píšeš, s tatínkem, který stál u toho vybraného zvířátka na kolotoči pro nejmenší..Jela jen proto, že jsme se tam zastavili se starším synem. A nejmladší dvou a čtvrt letá ještě nejela. Vloni v 15 měsících na to byla malá. Letos jsme se na to vykašlali, když byly hody, měli jsme jiný program a já sama to nevyhledávám.

Upřímně, s 19 měsíčním dítětem bych k vůli tomu nikam neběžela, o nic nepřijde. Pokud ale žijete někde na maloměstě, tak vám každý vidí až do talíře a může vám být „vyčteno“, že jste ještě nejeli :mrgreen:

danali
Kelišová 7285 příspěvků 27.09.14 10:16

@dani24687 Starší až letos na jaře, dříve se bála na to jít. Měla 3 roky a třičtvrtě. Mladší se nebála a jela hned s ní, měla čerstvě 2 roky. Záleží na dítěti, starší viděla kolotoče několikrát, houpačky v obchodech taky a vždy se bála, zato od tohoto jara by jezdila pořád :mrgreen:

Nejprve šli na takový ten vagónek na kolejích, pak na klasický kolotoč to šla na koníka a do auta. A nakonec zkusila i dětský řětízkáč. Mladší krom řetízkáče šla s ní.

Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 27.09.14 10:17

Klukovi je teď 15 měsíců a před 14 dny byl s tátou na autodromu a se mnou byl na kolotoči v autíčku. Byla jsem vedle něj, ale seděl a točil volantem. To jsem byla sama překvapená. Na tom autodromu moc asi nepobíral a na tom kolotoči se mu to pak líbili :lol:

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 27.09.14 10:18
@Jana206 píše:Upřímně, s 19 měsíčním dítětem bych k vůli tomu nikam neběžela, o nic nepřijde. Pokud ale žijete někde na maloměstě, tak vám každý vidí až do talíře a může vám být „vyčteno“, že jste ještě nejeli :mrgreen:

Nn, to nežijem a i kdyby jo, tak toto by bylo poslední, co by mě napadlo řešit. :lol:
Spíš proto, že chodíme každej rok a letos nám přijedou i rodiny a půjdeme všichni, malej bude chtít jít, to je mi jasný. Tlačenice taky nemusím :zed:

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 27.09.14 10:21

Naše malá letos poprvé v 19m, zbytečně vyhozené peníze, dvakrát to kvůli ní museli zastavit. Nechtěla tam bejt. Jediny na čem vydržela byly klasický houpačky lodičky a skákací hrad.

Jana206
Nadpozemská drbna 27060 příspěvků 27.09.14 10:22

@dani24687 Tak prostě uvidíš podle situace. Pokud bude rozumná domluva s kolotočářem, máte třeba v rodině starší dítě, které ho pohlídá a malý není úplný divoch, tak bych se tomu nejmenšímu kolotoči tak nebránila. Posadila bych ho teda do autíčka, ne na koníka, kde může spadnout. Autíčka jsou většinou dvojmístná, dvě menší děti se tam v pohodě vejdou.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 27.09.14 10:22

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím… @smudlik.esta zrovna třeba do toho hradu bych měla strach ho dát, hodně dětí a vidím tam nebezpečí :nevim:

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 27.09.14 10:24
@Jana206 píše:
@dani24687 Tak prostě uvidíš podle situace. Pokud bude rozumná domluva s kolotočářem, máte třeba v rodině starší dítě, které ho pohlídá a malý není úplný divoch, tak bych se tomu nejmenšímu kolotoči tak nebránila. Posadila bych ho teda do autíčka, ne na koníka, kde může spadnout. Autíčka jsou většinou dvojmístná, dvě menší děti se tam v pohodě vejdou.

no s kolotočářem asi moc domluva nebude, je to fakt velká pouť a mraky lidí :nevim: na koně ne, to je jasný, do autíčka by to šlo, jde s náma jeho 8 letá sestřenka, no jestli se tam ještě vleze :think: :mrgreen:

Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 27.09.14 10:30

@dani24687 Oni tě tam klidně nechaj na tom kolotoči. Hlavně, že dostanou zaplaceno a zbytek je jim jedno :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >