První láska a poznání orientace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 14:10

První láska a poznání orientace

Ahoj, je mi 16 a jsem kluk. Píšu sem, protože předpokládám, že jsou zde převážně ženy. Bude to dlouhé…
V září jsem nastoupil na střední školu, kdy krátce ve druhém školním týdnu jsem se seznámil s klukem na intru, který je na stejném patře jako já, oba hrajeme na klavír a celkově si rozumíme. Zanedlouho se mi přiznal, že je gay, a že byl 16 měsíců ve vztahu s klukem a je týden po rozchodu, což mi vůbec nevadilo a navíc já sám jsem v tu dobu ještě netušil jaké jsem orientace. Pár dní na to mi napsal, že se mu líbím, a že pochopí, když se s ním nebudu chtít scházet. Mně to nevadilo, a tak jsem začal „plánovat“ budoucnost a myslel jsem, že chce vztah, tak jsem se tomu nebránil. Potom když jsme si psali, tak jsem psal, že nad náma přemýšlím, a že jsem mimo, tak mi ale psal, ať na něj nemyslím a tak, když jsem se ptal, jak to mezi námi je, tak že neví, že ho to mrzí, že mi napsal, když si nebyl jistej, a že má zamotanou hlavu po tom rozchodu. No, chodili jsme ven, stýkali jsme se a potom, minulý týden v pondělí jsme byli domluveni ven, ovšem posunul to na sedmou večer. Když jsme se sešli, tak jsme zajeli do obchodu a po návratu jsme zůstali v autě a začali jsme se držet za ruku a líbat. Zbytek týdne jsme si na sebe nějak nestihli udělat čas, ovšem toto pondělí jsme se domluvili a na chvíli zašli ven, kde jsem se znovu po tisícáté ptal, jak to mezi námi je a řekl mi, že teď by si nic nezačínal a že si není ničím jistej, omluvil se a objali jsme se. Sešli jsme se ještě ve středu, kdy jsem mu řekl, že mě to fakt bolí, omluvil se znovu za to, co mi způsobil a řekl, že to chce čas, a že jednou zapomenu. Ještě jsem řekl, že doufám, že se budeme stýkat dále jako kamarádi, souhlasil, ale řekl, že teď to chce nějakou dobu odstup. Ale je to hrozně těžký, když ho potkávám na snídani, večeti, na chodbách, na klavíru…
No a teď pokud jste si to přečetli, tak Vám moc děkuji a chci se zeptat, co na to říkáte. Jaký z toho máte pocit? Má smysl, abych na něj čekal? Má to smysl, nebo to chce utnout navždy a nic nebude? Nebo si mám najít někoho jiného?
Děkuji za každou radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6982
16.10.21 15:23

Ten kluk o tebe zájem nemá a Tobě bych poradila najít si holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
16.10.21 16:13

@Alušáček Proč holku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
16.10.21 16:52

Týden po rozchodu bych teda nikoho, kdo neví, co chce, do vztahu netlacila. Jestli ty teď nutně někoho chceš, tak si budeš muset najít jinyho. Tenhle buď na vztah není teď připravenej nebo tě nechce. Můžeš ne něj taky pár tydnzu/měsíců počkat,, až se z toho rozchodu dostane. To už je na tobě a tvých prioritách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18811
16.10.21 18:26

Nemá smysl čekat- je mi líto, zamiloval si se a nebylo to na společnou budoucnost - bylo to na krátké setkání.

To se stává.

On je primárně rozbitej po rozchodu a prostě není s to být s někým dalším.

Nemá smysl na něj čekat. Má smysl to odbrečet a nebo odvztekat, nebo obojí a jít dál. Ani nemá smysl se chtít kamarádit - stejně bys spíš jen čekal, jestli z toho třeba něco nebude.

Jinak teda pokud se ti příště podaří držet fantazii na uzdě a budeš se věnovat jen tomu co je tady a teď a nevybuduješ si celý život ve své hlavě, bude méně bolet náraz do reality - ten druhý je vždycky jiný, než co si představuješ a pokud budeš hledat kouzlo a vzrušení v tom co skutečně je a jaký skutečně je, ne jen ve své hlavě, tak to bude sice složitější, ale lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
18.10.21 00:57

Tobe je 16 let, kolik je tomu druhemu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 21:05
@Jaja08 píše: