První menstruace po porodu

171
26.12.04 21:03

První menstruace po porodu

Nazdar všichni, mám dotaz: jsem cca 10 týdnů po porodu, nekojím (snad jen první tři týdny) a stále jsem ještě nedostala menzes. Tak se tedy ptám jaká je tedy lhůta (alespoň přibližně). U dr. jsem byla, sliznice obnovena cca 8mm-1cm. Ale stále nic. Nechci jít na vyvolávací injekci. Poradíte??? (PS. těhotná nejsem). Díky Alča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1184
26.12.04 22:32

Ahojky,

já jsem slyšela, že tři měsíce. Mě to trvalo myslím 2,5 měs. Ale určitě co lékař to názor.

AJKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
27.12.04 09:27

Ahoj,
já jsem po skončení laktace před 6 týdny též ještě menses nedostala, doktorka říkala, že jestli nedorazí do konce roku, ať se v lednu stavím, tak uvidíme…

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
27.12.04 12:10

ahoj Alenko, menzes jsem měla za 2 měsíce po porodu a kojila jsem plně 2 měs a 3 měsíc jsem přikrmovala a pak bohužel konec s kojením.Helinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.12.04 18:13

Zatím všem děkuju, uvidíme a necháme se překvapit.

• Nahlásit
  • Citovat
43
6.1.05 20:57

Ahoj, zrovna řeším podobný problém a s dotazem jsi mě předběhla. :D Tak ho napíšu rovnou sem. Dostala jsem první menstruaci 9m po porodu (stále ještě kojím) a teď přemýšlím, jak to bude dál. Četla jsem, že cykly jsou nejdřív nepravidelné…, tak jsem se chtěla zeptat, jaké s tím máte zkušennosti, případně, kdy se to ustálí apod. Je délka cyklu stejná jako před těhu? Před těhu jsme měla velmi bolestivou menstruaci, teď ta první byla úplně v pohodě - vydrží to?
Díky moc. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.05 22:22

Ahoj,
po porodu jsem kojila 13 měsíců,menstruaci jsem dostala po devíti měsících (to byla pohoda ..), ale pak jsem hned otěhotněla, takže tady s radami končím :D Je pravda, že menstruace byla kratší…
Theo

• Nahlásit
  • Citovat
wej
579
7.1.05 08:39

Ahoj Petro,

Já jsem dostala menstruaci po šesti měsících při kojení, zatím jen třikrát, a teď naposled se zpozdila o 7 dní, už jsem se bála :) :). S tou bolestí to je jak kdy, jednou lepší, jednou horší.
Maruš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
10.1.05 10:02

Ahoj holky,
moc děkuji za odpovědi - můj první poznatek, cyklus mám malinko kratší(asi o 3 dny) - teda, včera mě ta červená potvora docela překvapila. Vím, že to může být ještě nepravidelné, tak uvidíme.
Mějte se nádherně.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
10.1.05 12:52

Ahojky,

ja jsem tedy astesti kojila prvni MS se dostavila 7m po porodu, kdyz jsme zacali prikrmovat. Cyklus byl dlohy 40-50dni, nepravidelny. Rok po porodu jsem znovu otehotnela. Bylo to 6 tydnu po posledni menstruaci. Pry je ta nepravidelnost pri kojeni uplne normalni. Bez kojeni se to asi brzo srovna do nejake ho normalu.

Hodne radosti s prcky

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama