První menstruace po porodu nebo uhnizďování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 16:22
První menstruace po porodu nebo uhnizdovani?

Ahooj, chtěla bych znát vaše zkušenosti.. Omlouvám se za anonym, ale mám tu známé a nemusí vědět všechno ???? na konci listopadu jsem porodila holčičku, teď je ji tedy 7 měsíců, celou dobu plně kojim a pravděpodobně je to důvod, proč jsem do teď nedostala menstruaci. 21.6. jsme měli s manzelem sex a trochu nám to ujelo :nevim: a dnes (7.7.) špiním.. Tak se chci zeptat na nějaké typy, jak poznat, zda se jedná o první menstruaci od porodu a nebo je to třeba uhnizdovani? Při prvním tehu, jsem na sobě žádné uhnizdovani nezpozorovala, tak právě nevím. Jen dodám, že o nimi se samozřejmě takhle brzy nesnažíme, ale zároveň nebude katastrofa, a budeme rádi když se zadaří ???? o první mimi jsme se snažili přes 2 roky, tak by bylo docela hezke, kdyby se na podruhé zadařilo takhle ???? děkuji za rady ????

Přečtěte si článek: Menstruace po porodu, kdy přijde?

Reakce:
hospodki
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 07.07.19 16:28

Ja mela uhnizdovani jako velmi světle růžový hlen a jen 2× na papíře. Kdybych nečekala, že tou dobou mi může něco napovědět, že se zadařilo, tak bych si toho ani nevšimla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 16:37

Já mám právě od rána vložku a není na ni za celý den ani kapka, jen když jdu na záchod a utru se, tak na toaletaku mám taky trochu te růžové no. :nevim: a mírně bolesti v podbrisku, ale to může být asi oboje.. Ta první menstruace od porodu asi bývá trochu slabší ne?

hospodki
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 07.07.19 17:25

Nemám poneti. Já po půl roce kojení najednou naběhla jako vždy, jenom se mi trochu zkrátila z 35 dnů na 32. Síla stejná, prášky jsem před otěhotněním nebrala 3 roky. 5 dnů po uhnízdění jsem měla pozitivní test. Holt si počkej a užívej si mimina

Váš příspěvek
Reklama