První menstruace po porodu když nekojím

3.6.18 14:14

první menstruace po porudu kdyz nekojim

Ahojte holky, mam po porodu 2m. a uz teda nekojim, jak je to s menstruaci kdy se dostavi? ja ze uz neberu zase prášky tak nevim kdy to očekávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
j-p
11771
3.6.18 14:16

@x-slunicko-x :) no mne teď po 6.neděli říkal doktor,2 měsíce od porodu.Ja ve čtvrtek spinila, v pátek jsem jednou krvacela a od té doby nic :roll: :roll: 8o Takže tomu taky nerozumím co to bylo :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
3.6.18 14:21

Záleží na tom, kdy se tělo dá natolik do kupy aby zacalo cyklit. Já kojila a menstruace mi vždy přišla až dva měsíce po úplném odstavu.
Do půl roku dítěte bych to jako nekojici vůbec neřešila. Pak bych si zašla na prohlídku, pokud by bylo vše ok, tak menstruace asi nikomu nechybí, ne? Ona nakonec vždycky prijde :cert:
Pokud chceš nasadit HA, tak si pro ni klidně zajdi a začni ji brát bez ms, akorát to první platicko nebude jistá účinnost, jakmile po něm uděláš pauzu a začneš druhé, tak jsi chráněna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8459
3.6.18 14:28

Kdykoliv. Ja po dvou porodech vzdy do par dnu po skonceni sestinedeli. :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
3.6.18 14:41

Malému je 18 m a přestala jsem kojit před 3m a pořád nic a jsem za to ráda, doktor to ví a nejsem sama. Menstruace mi doopravdy nechybí. Beru HA Evellien a pro jistotu si čas od času udělám těhotensky test, protože z emimina mi hrabe, tady otěhotní každá druhá přes HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 15:00

No meli jsme z přítelem sex vzala jsem si jednu pilulu antini ale nebudu ji brat tak si myslím že kdyby neco tak to nezabere ta jedna pilulka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
3.6.18 15:52

Záleží, jak se tělo dá rychle do pořádku po porodu, srovnají se hormony atd. Když nekojíš, tak by to mohlo jít rychleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.18 15:58

No snad si jednou pilulkou nez***vajecniky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie