První menstruace po potratu a možné těhotenství

1
11.1.20 19:51

První menstruace po potratu a možné těhotenství

Hezký den, ráda bych si přečetla Vaše rady a názory. 30.11.2019 jsem samovolně potratila. Kyretáž nebyla nutná, proto jsme se od 17.12. začali opět pokoušet. 26.12. mě začalo pobolívat v podbřišku a ve spodní části zad. Bolesti zad přetrvávali až do 7.1.2020, kdy se mi po cca 8 denním zpoždění dostavila menstruace, která má úplně jiný průběh, než dříve, i dlouhodobé slabé bolesti, které jí předcházeli jsem nikdy nezažila. První dva dny bylo krvácení opravdu silné, ale nyní je to jen pár kapek. Navíc se jedná pouze o čistou krev bez odcházející sliznice. Těhotenský test jsem si dělala ještě to ráno, než se dostavilo krvácení a byl negativní, bez jakéhokoliv náznaku. Myslíte si, že bych mohla být i přesto těhotná? Popřípadě, jak probíhala první menstruace po samovolném potratu u vás? Ke gynekologovi se dostanu až ve středu a ta nevědomost mě začíná ubíjet.. Děkuji! ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13619
11.1.20 20:16

Těhotenství ne, po potratu byly ty ms divný. Jinačí než před tím. Řekla bych že to tak bývá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
11.1.20 20:39

Myslím, že pokud byl těhotenský test negativní, tak se o těhotenství nejedná. Potrat mám za sebou nedávno a další menstruace byla silnější a delší než obvykle. Asi tělu chvíli trvá, než si zase najede na ten svůj zaběhnutý standard.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41942
11.1.20 22:36

@Lunacie po každém potratů jsem měla divnou MS. Zažila jsem 5× a tělu trvá, než se srovnâ i když je to bez kyretáže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.1.20 11:52

Chtela bych se zeptat. Na vycisteni jsem byla 25.10. Menstruaci jsem dostala 9.12., trvala 6 dni a ted v lednu jsem to nedostala. Je to normalni??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
13.1.20 14:19

@Lunacie myslím že pokud si měla neg. Test tak se o těhotenství nejedná. Já jsem po kyretazi 6.12. A ms mi přišla za 25dni, byla o trošku slabší a trvala místo 5 dní 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
13.1.20 14:21

@Týn.ka29 těžko říct, nejsi těhotná?:) záleží jak si měla cykly předtím já je mívala pravidelně a myslím si že i teď to tak zůstane ale ne každý to má zase jak dřív po revizi. Já jsem mívala cykly 28 dní teď jsem měla cyklus 25 dní. Asi to chce čas než se tělo dá do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
13.1.20 14:23

@Lavendeeer test jsem si delala a je negativni. Predtim jsem to mela jak hodinky a cykly byly 28 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
13.1.20 14:36

@Týn.ka29 tak tezko rict, mozna se to fakt jeste srovnava. Jedine tkusit pokud treba bude vic jak 14fni zpoždění zajít na gyndu pro vyvolavacku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
13.1.20 14:37

@Lavendeeer prave jsem si rikala, ze pockam tenhle tyden a kdyztak si tam dojdu :), ale dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
13.1.20 14:40

@Týn.ka29 no moc jsem ti asi nepomohla :) jj zajdi a uvidíš. Ale tělo si fakt dělá co chce já byla po revizi na kontrole a ptala se dr jestli už to vypadá na menses že dostanu a on mi říkal že vůbec ne že nemám sliznici. Ptala jsem se protože jsem měla PMS už týden. A světe div se i přesto že řekl dr že to nedostanu za 4 dny po jeho kontrole jsem to dostala :lol: Takže možné jr všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
13.1.20 14:45

@Lavendeeer mne prave 29.11.rekl, ze mi sliznice dorostla a ze mi ovuluje vajecnik a ze to mam do 14 dnu dostat. Dostala jsem to 9.12.a od te doby nic. Ted v lednu me bolelo bricho, ze by to melo prijit a nic😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
13.1.20 16:46

@Týn.ka29 no tak třeba se ti to jen posunulo. Však uvidíš kdyby to nedorazilo tak dr :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.20 17:41

Ahoj holky, o víkendu jsem samovolně potratila v 11 tt. Lékařka v nemocnici mi řekla počkat se snažením 3 měsíce i přesto, že potrat byl bez revize, aby se obnovila sliznice. Co u Vás? Vy se snažíte hned?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
14.1.20 17:48

@Mončíí92 ahoj ja jsem teda po revizi, nejprve mi bylo receno, ze mam pockat 3 mesice a 2 menstruace a za mesic a kousek jsem to poprve dostala a na kontrole mi gynekolog rekl, ze uz muzem, ze je vse v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama