První menstruace po přirozeném potratu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BZapp
Stálice 64 příspěvků 04.10.18 22:14
První menstruace po přirozeném potratu.

Ahoj,
jsem asi měsíc po přirozeném potratu. Jsem přesvědčená, že jsem asi v polovině (před 14 dny)měla ovulaci při které jsme se hned pokusili o další mimčo. Ted už druhý den krvácím ale velmi slabě, je to vlastně spíš špinění. Těhotenský test je sněhobílý (tedy jedna čárka tam je) a já nevím co si o tom myslet. Je to zahnizďování vajíčka a HCG je zatím moc nízké? Nebo je to první menstruace a je naprosto neuvěřitelně slabá? Jakou jste měli první menstruaci? Já všude našla že spíš neobvykle silnou a tak mi to nesedí. Díky za rady, jsem netrpělivá. Nechci být těhotná přes léto ani mít v létě novorozence, a tak to byl na pár měsíců náš jediný pokus.

Reakce:
Ginuš
Hvězda diskuse 37998 příspěvků 04.10.18 22:22

@BZapp ahoj, ono je to i po každém potratu jiné. Někdy jsem jí měla silnou a někdy slabou, ale dělali mi revize. Někdy jsem čekala šestinedělí a jindy ms nepřišla skoro 3 měsíce. Držím palce, ať se zadaří

luccifera
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 04.10.18 22:32

Co jsem tak cetla, nebot jsem taky cerstve po SP, prvni mivaly devcata slabsi a druha pry byla velmi silna… jsem ted taky 4 tydny po SP, tak cekam co bude

BZapp
Stálice 64 příspěvků 04.10.18 22:33

@Ginuš Slabou? Jako slabší nebo spíš takové špinění?

Ginuš
Hvězda diskuse 37998 příspěvků 04.10.18 22:42

@BZapp hodně slabou. Nebylo to ani na vložku.
Jsem teď necelé 4 týdny po SP a čekám. Každé tělo je jiné. Pokud si myslíš, že bys mohla být těhotná, zkus test třebas za 2 dny :think:

BZapp
Stálice 64 příspěvků 04.10.18 23:06

@Ginuš hmmm, tak to sedí. :,( Díky.

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 05.10.18 10:13

@BZapp ahoj, já jsem teda byla na revizi ale udělali mi ji špatně po 14 dnech jsem se docistila sama a od toho dočištění jsem dostala ms přesně po 28 dnech. To byla klasická délka mého cyklu a ms byla standartní jako předtím. Ani silna ani slabá.. poště akorát.

BZapp
Stálice 64 příspěvků 07.10.18 14:12

Tak jen pro info, po dvou dnech se mi rozjela, na mě, neobvykle silná menstruace (i když kdo ví, za posledního 4,5 roku jsem menstruovala 2×).

Doubra1
Kecalka 180 příspěvků 09.10.18 13:47

Zdravím všechny, nechci zakládat novou diskuzi, tak se zkusím zeptat zde. Dnes ráno jsem samovolně potratila (6+5), zítra jdu k doktorovi, aby mě zkontroloval a potvrdil mi to. Ráno to byly docela jatka, teď už se to zmírňuje. Trochu pobolívá břicho, chodím často na wc, protože mě to jakoby nutí na čůrání a tlačení, ale nic hrozného, jako normální menses. Psychicky se cítím celkem dobře, jsem realista, neříkám že mi to není líto, ale prostě to tak mělo být. Jde mi teď o to, že mám sto chutí vlízt na orbitrek a prostě se z toho vyjezdit, vypotit, prostě se nějak vybít, chápete? Měla jste to některá taky tak? To by mi snad ublížit nemělo ne?

BZapp
Stálice 64 příspěvků 10.10.18 11:14

@Doubra1
Za 1. jsi si jistá, že jsi potratila? Vyšlo z tebe vše? Tj. váček se zárodkem, placenta atp. Nevím jak velké je to v sedmém týdnu, já potratila mnohem později, určitě to ale „neco“ bude a dokud to nevyjde, není to konec. Pokud tě to stále nutí na záchod atp. drž se rozhodně doma. Já potrácela tři dny. Nejdřív větší či menší krvácení. Spíš taková divná menstruace. Pak mě to chytlo na dětském hřišti - jatka jak píšeš. Kontrakce, kusy sraženin. Pak to přešlo ale porád jsem se cítila blbě, břicho stále pobolívalo atp. Myslela jsem (naivně, vždyť mám dvě děti!) že je to konec. S tím bolavým břichem jsem využila hlídání od babičky co přijela a vyrazili jsme na letní letnou. Tam už jsem nevydržela stát, šíleně mě bolely svěrače. Myslela jsem, že to je po tom včerejšku a posedávala. Pak se to ale začalo dost zhoršovat. No, ještě že tam byl manžel. Jen tak tak jsme se fofrem dostali domu abych si ta jatka zopakovala, tentokrát i s porodem. Pak byl konec. Už jen únava a drobnéí stahování dělohy.
Pokud nemáš konec, není to konec. Buď doma a odpočívej. Já toho jak jsem se unavila dost lituju, neměla jsem na ten noční porod sílu duševní ani fyzickou.
2. Na kontrolu nespěchej, počkej až ti bude líp.
3.je tvůj dotaz. Já chtěla odpočinek a samotu.
Drž se.

Ginuš
Hvězda diskuse 37998 příspěvků 10.10.18 11:56

@Doubra1 na orbitrak bych nelezla, ne kvůli tomu, že bys třeba ještě mohla být těhotná, ale kvůli tomu, že tělo potřebuje klid. Uvidíš co řekne dr. Drž se

Doubra1
Kecalka 180 příspěvků 10.10.18 18:01

Díky děvčata, byl to potrat, na nic jsem včera nelezla, jen polehávala, posedávala cítila se smířeně a dost v pohodě. Prostě hrdinka. Manžel z toho byl hotovej víc než já. Dnes jsem byla u doktora, kouknul na ultrazvuk a potvrdil, že tam už nic není. Dal mi injekci na dočištění a stažení dělohy a pokud bude vše ok, mám přijít na kontrolu cca za 2 měsíce. Jinak jsem byla pořád nad věcí, ale jak jsem seděla v čekárně plný pokročilých těhulek a jak na mě byla sestra i doktor až přehnaně milí a citlíví, tak jsem došla domů, povyprávěla manželovi co a jak, furt statečná, dcera (5 let) že si pustíme tvoje tvář má známý hlas na youtube, tak já že jo a jedna písnička mě tak rozsekala, že jsem začala bulet a dcera na mě maminko nebreč, já vím že to byla hezká písnička, no a jak mě začla konejšit tak jsem se rozeřvala ještě víc, manžel už byl v pozoru, asi mu došlo odkud vítr vane, tak hned ať si jdu lehnout, tak jsem šla nejdřív do koupelny, tam se rozeřvala úplně neovladatelně a hystericky, no a pak asi hodinu v posteli, ale to už jsem jen ležela a čuměla do stropu a tekly slzy. Myslela jsem si, že jsem statečná, ale prostě dnes mě to fakt doběhlo. Teď už jsem ok. Přiznám se, že jsem se trochu zprasila jídlem -kafe, donut, čokoláda, asi abych trochu obalila nervy, no co, pro jednou se svět nezboří. Ale v tuhle chvíli myslím, že jsem s pokusy o druhé dítě skončila. Tohle už znovu zažít nechci.

Ginuš
Hvězda diskuse 37998 příspěvků 10.10.18 18:46

@Doubra1 každou to někdy dožene, vypbreč se, naber sílu a bojuj dál. Jeden potrat nic neznamená. Drž se

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >