Reklama

První menstruace po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 05.01.17 20:42
První menstruace po vysazení antikoncepce

Více jak 12 let jsem brala antikoncepci. Po dvou měsících od vysazení se zatím nedostavila menstruace. Kdy bych měla nedostaveni menstruace řešit s lékařem? Jak mohu podpořit příchod menstruace? Děkuji za vaše odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Black Tears
Závislačka 3705 příspěvků 05.01.17 20:44

@SábaW Já to mám to samé, taky nic. A těhotná být nemůžu.

kyblicek
Extra třída :D 10242 příspěvků 05.01.17 20:46

Mela jsem to same kdyz jsem poprve vysadila prasky a zadne ms jsem se nedockala a otehotnala po dvou a pul mesici.

Aotearoa
Závislačka 4257 příspěvků 05.01.17 20:48

Tak ja dostala ms hned po vysazeni. Diky bohu. Pry se to ale rovná i rok. Sla bych na gyndu hned. S timto neni radno si zahravat.

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 05.01.17 21:09

Já jsem vysadila na Štědrý den - po pěti letech - a zatím čekám. Naivně jsem se domnívala, že přijde MS třeba do dvou nebo tří dní. Zatím teda silně pociťuji ovulaci, což jsem třeba vůbec nečekala. Tak uvidíme. Plánuji, pokud se MS do měsíce nedostaví - zajít na gyndu a poradit se, co dál.

SábaW
Kecalka 171 příspěvků 05.01.17 21:11
@kyblicek píše:
Mela jsem to same kdyz jsem poprve vysadila prasky a zadne ms jsem se nedockala a otehotnala po dvou a pul mesici.

Otěhotněla jsi bez dostaveni menstruace?

Renca8
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 05.01.17 21:31

Ahoj, tento stav je normalni dejte tomu cas. Jo s praskama clovek funguje jako hodinky ale bez prasku je to jine ze. Chvili trva nez se telo nahodi samo. Nekomu to trva dyl nekomu ne…ja sem vysadila prasky-uz je to rok a dva mesice… prvni ms po vysazeni prisla za dva dny pamatuju si jak me silene bolela hlava. A od te doby ms nepravidelna jednou 30dni, jindy i 60-70dni… proste to trva no, vyzkousela sem kapky gynex a po mesici uzivani sem dostala ms za 28dni juchu! Ted cekam dalsi mesic kdy dostanu sem ted 9DC…po vysazeni ms je dobre si psat na papir pokazde co ms prijde tak mate vetsi prehled potom…ja sem asi ten pripad komu to trva i rok vzdycky podle ultrazvuku nevidel zadnej problem co by ovlivnoval ms

kyblicek
Extra třída :D 10242 příspěvků 06.01.17 14:52

Ano asi to bylo tema praskama, ze se ms nedostavila ale ovulaci jsem mela normalne jelikoz mam z toho uz osmiletou dceru a taky jsem si rikala co se deje, ze ms neprisla. Nez jsem cekala druhou tak jsem ms mela poprve normalne hned a po druhe jsem otehotnela a po porodu jsem dlouho nebrala prasky a mela jsem pokazde tri tydny spozdeni a pani dr me rikala, ze mam tenkiu sliznici a ze trva nez naroste? Chtela bych jeste jedno za naky cas tak jsem zvedava jak to bude tentokrat

Janča1203
Nováček 3 příspěvky 17.01.17 20:59
Torri

Chci se zeptat brala jsem antikoncepci Torri a celou dobu užívání jsem špinila a už to bude měsíc a pořád žádná menstruace kdy jí mám čekat a nemůžu být i přes tuto antikoncepci těhotná?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 22:20

Hezký večer, mám takový dotaz. Cca před 14 dny jsem vysadila gestagenni antikoncepci, jelikož chceme miminko. Začala jsem i pít kontryhelovy čaj aby se ms rozjela a nějak se srovnala, četla jsem na něj pozitivní recenze. Jenže MS zatím nedorazila, od začátku tohoto týdne mě hrozně bolí v podbřišku, střídají se bolesti na vaječníků a jakoby i uprostřed, bodavá bolest, tlak v podbřišku, jakoby mě táhl k zemi( nevím jak přesně to popsat), zvětšili se mi i dost prsa a vylezli na nich strašně žily, fakt jdou hodně vidět (tahkle jsem poznala první těhotenství). Včera se k tomu přidal i výrok, sice mám při utirani sucho ale ve vnitř vlhky, čirý lepkavy výtok, dnes i na kalhotkach(nic nesvědí, nepálí, nesmrdi). Nevím co si o tom mám myslet, pokud bych byla těhotná je podle mě na test brzy. Docela si připadám blbě že to nepoznam, ale už konce šestinedělí nevím co to ms je, a bolesti s ní spojené, jelikož jsem po gestagenni antikoncepci nekrvacela. Mám v plánu si zajít na gyndu, ale nenapadá někoho co by to mohlo být? :,( :zed:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62455 příspěvků 3 inzeráty 10.02.17 22:39

Tělo se srovnává s tím, že najednou žádné hormony nedostává… nechala bych tomu osobně ještě chvíli volný průběh, já taky byla při vysazování té gestagenní celá divná a rozhozená (i když tedy mě začala dělat po 2 letech problémy i při užívání). Přitom s dvousložkou nebyl nikdy sebemnší problém a to ani po vysazení.

salvatrice
Kecalka 151 příspěvků 10.02.17 23:03

Ta bodavá bolest mi přijde trošku zvláštní, na gyndu leť fakt co nejrychleji!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 23:03

@j.a.n.i1 Já právě musela po porodu brát gestageni jelikož dvojsložkova mi nesedla, tuším přímo estrogen. Celkově jsem tu gestagenni brala rok, před tím jsem brala 6 měsíců nízkohormonalni. Jsem z toho celá nesva a nervózní, před otěhotněním jsem měla dost bolestivou MS, jenže už si nepamatuju jak, a ani vlastně si nepamatuji pořádně příznaky prvního těhotenství, jestli jsem měla takové bolesti později apod.. jen vim že mi právě naběhly ty žily na prsou. Nějak počítám s tím že tělo musí naběhnout samo, ale ty bolesti jsou strašné a mám pocit že mi každou chvíli exploduje podbřišek :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 23:06

@salvatrice Není bodava vkuse, jen občas tam jakoby píchne.. můj dr je v ordinaci až ve středu, takže budu muset vydržet, jinak pokud by to byl extrém, sjedu na pohotovost :think:

salvatrice
Kecalka 151 příspěvků 10.02.17 23:10

Jasně… Já jsem brala HA Katya a vysazení bylo úplně mírňoučký, tak jsem dost vyděšená. Tak ať je to brzo lepší :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama