První měsíc braní antikoncepce a nedostavila se menstruace

Anonymní
1.4.21 15:09

První měsíc braní antikoncepce a nedostavila se menstruace

Beru už měsíc antikoncepci Ebelya, dobrala jsem platíčko (nevynechala jsem ani jeden prášek) a již 4 dny čekám na menstruaci, ale stále nic. Je to normální? Měla bych to nějak řešit s doktorem? Vím, že se to může stát, ale vzhledem k tomu, že je to první měsíc, tak mám trochu strach. Sex jsem neměla. Pokud se menstruace nedostaví můžu otěhotnět pokud budu mít s přítelem sex během nesledujících dní?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2344
1.4.21 16:46

Ahoj, pokud beres antikoncepci spravne a neuzivas antibiotika, nemas prujem nebo nepijes caj z trezalky, tak je HA zcela spolehliva. Kazda HA ma pribalovy letak, kde se vetsinou pise, co je a co neni obvykle. Casto tam pisi, ze se krvaceni nemusi dostavit a neni to na skodu. Po pauze normalne pokracuj v brani a jsi chranena furt. Muzes otehotnet, jen kdyz ji prestanes brat. Chranena jsi i v dny, kdy je pauza v brani(nebo placebo tablety).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
3.4.21 21:01

Prvnich nekolik mesicu muze byt cokoliv, spineni mimo cyklus, silna menstruace, slaba, krcaceni mimo dobu, ve ktere by to mohlo byt, absence krvaceni, dlouhe krvaceni, kratke, uplne v pohode. Netes to, dej tomu tri mesice, nez si telo zvykne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat