První měsíc snažení - leden 2019

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 10:12
První měsíc snažení - Leden 2019

Ahojda, zakládám tuto diskuzi pro všechny, co se snaží první měsíc jako my. :kytka: :mavam: Anonym protože tu mám spoustu známých a nechci aby věděli, že se snažíme. Nemám ráda otázky typu „tak co, už?“. :lol: Já měla včera ovulaci, tak snad se zadařilo. Teď přichází ta horší část - čekání. Mám do toho zkoušky ve škole, tak snad dopadne všechno jak má. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
rumela9
Kecalka 302 příspěvků 09.01.19 11:25

Ahoj, my teď zkoušeli první měsíc jako že už vážně a ne jen tak, co kdyby náhodou. Tak jsem také zvědavá, jestli to vyšlo. Tobě přeji hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 13:33

Ahoj též se s přítelem snažíme a za 3 dny mám ovulaci tak doufám že se chytí :oops: :) jinak to mám stejně jako ty mam těsně před zkouškama :pocitac: :srdce: :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 10:39
Nechapu

Vy mate před zkouškami a snažíte se o mimino? Proc nepockate po nich? :think:

medgirl
Stálice 58 příspěvků 10.01.19 10:46

Taky mám před zkouškama, ale to budu mít ještě další 2 roky a dál celý život, takže to bych se nikdy nedočkala :nevim:. Ve stresu taky budu celý život, ale co se dá dělat, hold jsem si to takhle vybrala, ale s manželem mimčo už chceme. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 13:12
@Anonymní píše:
Vy mate před zkouškami a snažíte se o mimino? Proc nepockate po nich? :think:

Protože je to naše věc a tobě po tom nic není ?? :))

lee86
Povídálka 16 příspěvků 10.01.19 14:08
@Anonymní píše:
Protože je to naše věc a tobě po tom nic není ?? :))
:lol: :lol: :lol:
debra.morgan
Kelišová 5278 příspěvků 10.01.19 14:17
@Anonymní píše:
Vy mate před zkouškami a snažíte se o mimino? Proc nepockate po nich? :think:

jakože souložit před zkouškama se nesmí nebo co? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:42
@rumela9 píše:
Ahoj, my teď zkoušeli první měsíc jako že už vážně a ne jen tak, co kdyby náhodou. Tak jsem také zvědavá, jestli to vyšlo. Tobě přeji hodně štěstí :kytka:

Taky přeji hodně štěstí, dej pak vědět jak si dopadla :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj též se s přítelem snažíme a za 3 dny mám ovulaci tak doufám že se chytí :oops: :) jinak to mám stejně jako ty mam těsně před zkouškama :pocitac: :srdce: :srdce:

:) tak přeji hodně štěstí aby to vyslo :) my to odkladali pořád kvůli škole a teď už jsme se také rozhodli neodkladat, co kdyby to nahodou třeba nešlo .. dej pak vědět :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 20:45
@debra.morgan píše:
jakože souložit před zkouškama se nesmí nebo co? :mrgreen:

Před zkouškami se právě musí souložit :lol: je to jediné co si v tu chvíli myslím,že umím :lol: :lol: (zakladatelka)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 21:40

A jediné co tě krom jídla u ovolní :lol: :lol:

Tyyna86
Kecalka 107 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 14:21
@Anonymní píše:
Před zkouškami se právě musí souložit :lol: je to jediné co si v tu chvíli myslím,že umím :lol: :lol: (zakladatelka)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 18:03
Tak

Ahoj holky, já prvni potrat samovolný v červnu, druhý s revizí v listopadu a akorát cekam na druhou menstruaci, ta by tu měla být každým dnem a potom jedeme další kolo. Máme za sebou kolotoč vyšetření od spermiogramu, přes chlamydie, hormonální profil, infekce, genetiku a zatím jsme oba absolutne v pořádku tak doufám, že Budeme tentokrát úspěšní a byla to opravdu jen blbá náhoda (x2) každopádně doufám že už to nebudu muset znovu podstupovat. Zadaří se nám vždy „na první ostrou“ … Ráda bych na to tak urputně nemyslela když ono to nejde, všecky moc zdravím a preju všem dálnici :) :palec: :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 10:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, já prvni potrat samovolný v červnu, druhý s revizí v listopadu a akorát cekam na druhou menstruaci, ta by tu měla být každým dnem a potom jedeme další kolo. Máme za sebou kolotoč vyšetření od spermiogramu, přes chlamydie, hormonální profil, infekce, genetiku a zatím jsme oba absolutne v pořádku tak doufám, že Budeme tentokrát úspěšní a byla to opravdu jen blbá náhoda (x2) každopádně doufám že už to nebudu muset znovu podstupovat. Zadaří se nám vždy „na první ostrou“ … Ráda bych na to tak urputně nemyslela když ono to nejde, všecky moc zdravím a preju všem dálnici :) :palec: :oops:

Taky přeji hrozně moc štěstí ať vám to dopadne :) ja odpocitavam každý den, i když si říkám ať to nechám být, ale nejde to :D :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >