První milování - jak na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 13:22
První milování- jak na to?

Zdravím, je mi 16 let a mám o púl roku statšího přítele. Oba dva se už chceme spolu poprvé vyspat. Přítel už není panic, já jsem ale pořád panna. Už jsme se o tom bavili, že bysme oba chtěli ale nějak k tomu pořád nedošlo. Vím, že on to chce.. ale asi se třeba bojí to na mě zkusit. Co mám dělat? :nevim:
Jak mu mám naznačit že to chcu taky a ať se nebojí, že by mi to nevadilo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 07.05.19 13:24

Že si dáte večeři, pak spolu umyjete nádobí, ty mu poděkuješ za pomoc, obejmeš ho a navedeš ho při příjemné muzice k posteli. A nebo ho chytni za ptáka.

Však vy si poradíte děcka. Jako my všichni.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 07.05.19 13:27

Pohlaď ho v rozkroku, to pochopí každý.

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 07.05.19 13:32

Prostě mu to řekni. Nenaznačuj. Naznačování většinou druhá strana nepochopí a naznačující je pak uražený, že ten druhý nedělá to co mu bylo naznačováno.

Pokud chceš, aby sex vedl k uspokojení obou, tak nejjednodušší cesta k tomu je naučit se o sexu mluvit. Beze studu, bez pocitů nedostatečnosti, bez pocitů viny.

Takže si společně naplánujte nějaký víkend, kde budete mít kde přespat bez toho aby tam byli rodiče a budete mít na sebe čas. Když k tomu bude koupelna, tak to bude ještě lepší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 13:38
@Ou píše:
Prostě mu to řekni. Nenaznačuj. Naznačování většinou druhá strana nepochopí a naznačující je pak uražený, že ten druhý nedělá to co mu bylo naznačováno.

Pokud chceš, aby sex vedl k uspokojení obou, tak nejjednodušší cesta k tomu je naučit se o sexu mluvit. Beze studu, bez pocitů nedostatečnosti, bez pocitů viny.

Takže si společně naplánujte nějaký víkend, kde budete mít kde přespat bez toho aby tam byli rodiče a budete mít na sebe čas. Když k tomu bude koupelna, tak to bude ještě lepší.

To s tím víkendem je dost dobrý nápad, ale nereálný :D taky mě něco podobného napadlo

měsíční svit
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 07.05.19 13:41
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi 16 let a mám o púl roku statšího přítele. Oba dva se už chceme spolu poprvé vyspat. Přítel už není panic, já jsem ale pořád panna. Už jsme se o tom bavili, že bysme oba chtěli ale nějak k tomu pořád nedošlo. Vím, že on to chce.. ale asi se třeba bojí to na mě zkusit. Co mám dělat? :nevim:

Píšeš, že už jste se o tom bavili a chcete to oba, tak musíš holt akci začít ty, když on se k tomu nemá. Až bych se s ním líbala, začala bych ho lehce hladit přes rozkrok a pošeptala mu do ucha, že bys chtěla víc. Myslím, že automaticky budou následovat další věci… Měj připravené kondomy, kdyby je on neměl u sebe a na ten den mít jistotu, že vás nikdo nevyruší.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 07.05.19 13:42
@Anonymní píše:
To s tím víkendem je dost dobrý nápad, ale nereálný :D taky mě něco podobného napadlo

Za chvilku bude teplo i na večer. Vemte deku, nějakou baštu a vyrazte na mez. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 14:41

Pokud chceš sex, najdi si někoho jinýho… měla jsem skoro roční vztah a celou dobu jsme si to dělali jen vzájemně, jo vztah není jen o sexu, ale je to důležitá součást a to jsem byla o 3 roky starší než ty a přítelovi bylo 24.. prostě se toho bál, přitom to bych měla spíš já, (nevím jestli neměl blbej zážítek s nějakou holkou přede mnou, že jim to třeba nešlo nebo jí to hodně bolelo a nechtěl to zažít znovu) a to jsem mu několikrát během toho, říkala že to chci on odpověděl, že taky pak většinou následovala nějaká debilní otázka nebo „tvoje by to bylo poprvé, že?“ a dál jsme si to dělali vzájemně.. podotýkám, že to není ani 2 roky zpátky, takže to není stará historie… ten vztah pak skončil z jinýho důvodu a zůstali jsme přátelé, a když jsem se ho na to pár měsíců zpátky ptala, protože měl nějakou poznámku, tak řekl hloupou výmluvu, takže se ten důvod asi nikdy nedozvim, ono je to i jedno..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:04
@Anonymní píše:

Mám stejný problém, vůbec nevím jak na to.. co dělat.. jakou polohu… Nic :D ale snad to přijde nějak samo abych se neztrapnila:joy:

Romeon
Kecalka 202 příspěvků 1 inzerát 07.05.19 15:11
@Anonymní píše:
Mám stejný problém, vůbec nevím jak na to.. co dělat.. jakou polohu… Nic :D ale snad to přijde nějak samo abych se neztrapnila:joy:

Nech to na něm. Jen mu pošeptej: Chceš mě?

hadraplanka
Kecalka 344 příspěvků 07.05.19 15:21
@Anonymní píše:

Přijde to samo. Nejhorší je se svléknout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:22
@Anonymní píše:

Já se právě taky bojím abych se neztrapnila :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 15:23
@hadraplanka píše:
Přijde to samo. Nejhorší je se svléknout.

To už mám naštěstí za sebou, nestydím se před ním :lol:

Proximus
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 07.05.19 15:23
@Anonymní píše:

Místo do školy běžte ráno k jednomu z vás a zbytek nechte na přírodě. Rodiče snad chodí do práce, ne? A když se nečekaně vrátí, tak to vyřeší reklama na žvýkačky Orbit. :mrgreen:

Lenka224
Povídálka 19 příspěvků 07.05.19 15:24

@hadraplanka no tak toho se taky bojím :see_no_evil:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama