První milování s novým přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 09:11
První milování s novým přítelem

Dobré ráno, jsem solidně v rozpacích. Mám za sebou noc s novým přítelem a jsem z toho lehce v šoku.

Zkrátka a jasně, mazlili jsme se. Hladil mě po těle, líbal. A aniž bych se ho dotkla, tak jsem najednou cítila vlhko. :roll: Prostě se udělal.
Nikdy!!! Jsem to s žádným chlapem nezažila. Usuzují správně, že má zdravotní problémy?

Potom jsme si dal hráli. Opět měl erekci, ta však nakonec klesla. Nijak jsme o tom celém nemluvili. Ale mě to trápí a chci vědět jeho názor… Obávám se, že si jako chlap nepřipouští, že na problém.

Prosím anonymně, kvůli okolí. Nick mám půjčený od sestry

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
ontar
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 02.02.19 09:14

Tak to jsi pro něho ta pravá morální posila…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 09:17

Nebo to časem odezní .. většinou je erekce rychlejší u nového partnera si myslím i když chápu to znepokojení tohle je opravdu dost

Diana69
Kecalka 328 příspěvků 02.02.19 09:17

Takže jste se ani nemilovali jen mazlili? Mohl být hodně hodně vzruseny..záleží jak dlouho jste se na tuhle chvíli chystali. Nemusí být zrovna nemocný.. uvidíš priste ;) a nebo si o tom pro.luvte..jestli se mu to už někdy stalo

Chytrak
Závislačka 3009 příspěvků 02.02.19 09:25

Kolik vam je let? O Googlu jsi uz snad nekdy slysela ne, kdyz mas urcite na instaci ucet. ;) Zkus tam zadat predcasna ejakulace…

ps: nedelam si zadne iluze o ceskem skolstvi a vubec o urovni biologie cloveka, ale tohle je teda dost spatny :lol:

Šarlota4
Extra třída :D 10428 příspěvků 02.02.19 09:30

Proc by mel byt nemocny???! Proste treba dlouho nemel sex, byl vzruseny tak se udelal samovolne. Nedelej z toho drama. Nechapu jakej nazor bys od nej chtela slyset :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 09:31

Ještě mám otázku, protože mezi námi už před tím 3× ,něco, proběhlo. Ale teď mu bylo cítit sperma rybinou. V posteli jsme už spolu byli, jak jsem zmínila 3× předtím...... Udělal se při ruční technice. Ale nic cítit nebylo. :roll:

Předtím si Zakouřil cigarety

Celé mě to zarazilo, protože je mu 39 let, mě je 19

Nenapravitelný
Kecalka 160 příspěvků 02.02.19 09:31

Počkej, chvilku se zamysli jo. Si neuvědomuje že má zdravotní problémy. Co to jako je po jednom večeru? :roll: Když jsem byl mladý, tak se mě to taky stalo. Měl jsem štěstí, že mě přítelkyně nehnala do špitálu, ale využila to ve svůj prospěch ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 02.02.19 09:32

To bude mít sestra radost, až si přečte jeho intimní problémy :mrgreen: Proč by měl být hned nemocný? Takže sex nebyl i když to tak nazýváš

free333
Generální žvanilka 21782 příspěvků 02.02.19 09:32
@Anonymní píše:
Ještě mám otázku, protože mezi námi už před tím 3× ,něco, proběhlo. Ale teď mu bylo cítit sperma rybinou. V posteli jsme už spolu byli, jak jsem zmínila 3× předtím...... Udělal se při ruční technice. Ale nic cítit nebylo. :roll:

Předtím si Zakouřil cigarety

Celé mě to zarazilo, protože je mu 39 let, mě je 19

Tak to je divné, to bych i čekala, že bude mít zkušenosti a spíš Tě něco naučí, tohle nevypadá moc nadějně…

tiny_girl
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 02.02.19 09:35

A seš si jistá že se fakt udělal? :think: Nemohli to být jen kapky lásky z toho jak byl vzrušený ?

free333
Generální žvanilka 21782 příspěvků 02.02.19 09:45
@Chytrak píše:
Kolik vam je let? O Googlu jsi uz snad nekdy slysela ne, kdyz mas urcite na instaci ucet. ;) Zkus tam zadat predcasna ejakulace…ps: nedelam si zadne iluze o ceskem skolstvi a vubec o urovni biologie cloveka, ale tohle je teda dost spatny :lol:

Haha, ještě horší mi přijde, že se někdo na diskusním foru diví, že někdo diskutuje, diskuse je zde možné si založit na cokoliv, není potřeba se tomu hloupě divit :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 09:54

@tiny_girl Ne, byla dost mokrá ,loužička, a bylo to evidentne sperma, které se táhlo

Arturus
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 02.02.19 09:56
@free333 píše:
Tak to je divné, to bych i čekala, že bude mít zkušenosti a spíš Tě něco naučí, tohle nevypadá moc nadějně…

mít v posteli pěknou 19, tak to napoprvé s ní nemusí vydržet kdejaký nadsamec ;)

joy.division.control
Závislačka 2831 příspěvků 02.02.19 09:59

A nenapadlo te, ze je z tebe upa hotovej? ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >