První mimi a manžel na montáži

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agentPloutvička
Povídálka 15 příspěvků 06.05.18 21:02
První mimi a manžel na montáži

Ahoj dámy, s manželem čekáme první miminko, které jsme si moc přáli. Před rokem a půl jsme koupili domek a “snažili” jsme se asi 3 roky nebo tak nějak :mrgreen: snazeni=nehlidali jsme se :D ale ani jsme nehlidali plodné dny apod. No každopádně teď je mi 24 a be čtvrtek jsem byla 6+6. Hledám tu někoho kdo je v podobné fázi těhotenství. A taky nějakou těhotnou co má muže na montáži. Manžel je zatím doma nebo jezdí jen na týden, ale čeká nás nejspíše zahraničí a tak na 3 měsíce tak mě zajímá jestli to taky některá tak mate. Rada bych aby se přidal do diskuze někdo, kdo tehu až tak šíleně neřeší. Občas mi přijde ze se na některých stránkách řeší až nesmysly. Chci si těhotenství užit a ne do puntíku řešit co smím a nesmím jist a tak. Miminku samozřejmě nijak ublížit nechci, ale chci být psychicky v pohodě a ne se trápit přehnaným strachem o jídlo a tak jestli mi rozumíte. :zed:
Tak pohodové tehulky sem :D
A jinak mě to těhotenství zatím přijde dost zvláštní, protože břicho ještě neroste (i když na oblečení už změny pozoruji :think: ) a jediné co tak je mi občas dost zle a mám o dost větší prsa. Jo a taky hodně spím :oops:. Už se těším až bude trosku bříško a prcek bude větší. Ten první trimestr je zvláštní. No těhotná se moc necítím :lol:
Přidám fotku (naši první) :kytka:

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 06.05.18 21:54

No nechci být hnidopich, ale už teď to moc řešíš :mrgreen: chápu nadšení, najdi si taky holky co mají stejný termín

agentPloutvička
Povídálka 15 příspěvků 06.05.18 22:06

@pikola
Tak to jsi zbytečný hnidopich a nemáš pravdu :nevim:

Zoe1
Kecalka 266 příspěvků 06.05.18 22:18

Ahoj, na tvým místě to jídlo trochu řeším, já jsem bohužel na začátku nevěděla nic o těhotenské cukrovce, vůbec jsem nedržela stravu, jen jsem nepila kafe, alokohol a nekouřila a ve 24. týdnu jsem byla poslána na testy těhotenské cukrovky a neprošla jsem hned při odběru krve… myslím si, že jsem to měla trochu způsobené tou stravou, měla jsem strašné chutě na sladké a na začátku těhotenství jsem se cpala pořád sladkým, opravdu hodně… vědět to dřív tak se trochu krotím, zatím cukrovku potvrzenou nemám, ale příští týden jdu na další testy…jinak u mě břicho začalo být vidět tak v 18.týdnu, první pohyby jsem začala cítit tak ve 22.týdnu, do té doby nic a dost často jsem se stresovala, jestli je všechno ok, když jsem nic necítíla a nic mi nebylo, jako kdybych nebyla těhotná, ale teď už vím, že u druhého se strachovat opravdu nebudu a určitě nějakou stravu držet budu, tak přeji šťastné bezstresové těhotenství :-)

Dana V
Kecalka 468 příspěvků 07.05.18 13:06

@Zoe1 Cukrovka ti nevznikne tim, ze jis hodne sladkeho. Zalezi, jak funguje tvoje telo a jak je schopno zpracovat sacharidy a je uplne jedno, jestli sladke jis nebo ne. Samozrejme je lepsi sladke nejist, jestli nechces byt jak koule :mrgreen: kazdopadne cukrovka v tehotenstvi neni zadny vetsi problem, ses donucena jist zdrave a o jidle premyslet :) a taky se pak netloustne :palec: ja pribrala diky tomu v tehu jen 6,5 kg.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3375 příspěvků 07.05.18 13:56

@agentPloutvička Ehm, v 6+6 řešíš, že ti ještě neroste břicho :lol:

agentPloutvička
Povídálka 15 příspěvků 10.05.18 15:25
@rozand píše:
@agentPloutvička Ehm, v 6+6 řešíš, že ti ještě neroste břicho :lol:

:lol: :lol: bylo to myšleno tak ze je jasný ze mi neroste břicho a proto mi ani nepřijde ze jsem v tom… ne ze mě trápí ze nemám ještě břicho :nevim:
I když to není tak úplně pravda, protože ho mám nafouklé dost

agentPloutvička
Povídálka 15 příspěvků 10.05.18 15:30

@Zoe1
No já mám už břicho dost nafouklé s jelikož jsem nosila hodně úpnute věci tak už mě tlačí :roll:.
Na jídlo si trochu pozor dávám, ale nic se nemá přehánět. Se sladkým jsem v pohodě moc jsem ho nejedla ani před tehu a ani teď na nej nemám chuť :roll:.

Pinozka
Povídálka 21 příspěvků 10.05.18 15:39

Ahoj, tak koukam, ze i presto, ze si to nechtela, tak se tu resi :lol:
Ja jsem take jidlo neresila, cukrovku jsem nemela a taky jsem byla furt unavena a jedine, co mi bylo, bylo to, ze jsem dost pribrala, ale to jsem pak vybehala :kytka:
Manzel jezdi na montaze, je doma jen na vikend, mame uz dve deti. Je to narocne - dost narocne, obzvlast u toho prvniho, nez si clovek zvykne, ze je na vse sam… Kdyby si se chtela na neco zeptat, rada odpovim :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >