První miminko Březen 19 (možná i duben?)

Ahoj holky, pokud se tady najde někdo, kdo má porod na 3/2019, tak napište.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 24.09.18 15:10
První miminko Březen 19 (možná i duben?)

Ahoj holky, nikdo tu není, nikdo se nehlásí, jsme aktivní? Kdo se taky těší na první miminečko?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
moija
Nováček 9 příspěvků 01.10.18 12:40

Ahoj, já se hlásím! Termín mám na konci března, těším se, bojím se (ani ne tak porodu, jako toho, co přijde pak :) ) - prostě šílená směs pocitů, ale pozitivní naštěstí převažují!
Určitě si moc ráda popovídám.

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 01.10.18 12:51

@moija ahooj :) tak to budem rodit skoro stejne, ja dnes konecne dostala prukazku a termin 23-36 brezen :lol: pocity stejny, moc se tesim ale dost se bojim takovych veci, jako abych to umela, abych poznala ze je mimi v pohode.. ale jakoby asi dobry uz ted, je mi moc dobre a hezky, mam pekny pupino uz.. vis co budes mit?

moija
Nováček 9 příspěvků 01.10.18 13:12

@lesni.skritek teda já průkazku ještě nemám! termín mám podle screeningu 28.3. Paní dr. se mě u něj ptala, jestli chci vědět, co to bude (asi už něco viděla :) ), ale přítel vědět nechce a já kdybych věděla, tak mu to vyslepičím, takže si oba necháváme překvápko. Ale myslíme si, že to bude kluk 8) . Vy víte? :)
mně teda bývá pořád špatně, už to trvá dlouho, tak snad to brzy přejde. A pupek mám jen večer, ráno se zatím budím štíhlá :D
co výbavička, už nakupuješ? já jsem zatím v přemýšlecí fázi

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 01.10.18 13:23

@moija já bych to nevydržela, navíc moje těhotenství se od začátku poměrně hromadně zapíjí a taky byly hned na začátku uzavřené sázky, jestli holka nebo kluk.. sem přítelovi řekla, že to bude holka, taky že jo, na screeningu nám to potvrdili.. že to bude holka sem asi tušila podle tělesných změn.. roste mi břicho, prdel a můj obličej vkročil do puberty :-/ ségra čeká kluka, pupík má špičatej a obličej jak panenka :) špatně tě snad brzo přejde, já teda nezvracela, ale návaly jsem měla, no už se tak 2-3 týdny cítím fakt skvěle, tak uvidíš, ono se to přehoupne… doma už mám postýlku, koupila jsem z druhé ruky i s matrací a peřinkama.. taky v rodině dědíme košíček na mimi, je tak do půl roku a je starý už asi 150 let a já i všechny moje ségry sme v něm hajaly :D

moija
Nováček 9 příspěvků 01.10.18 17:43

@lesni.skritek Jé vy jste zárověň těhotné se ségrou? To mi přijde úplně super, moct všechno probírat s takhle blízkým člověkem ve stejné situaci!
My jsme to moje těhotenství oznámili až po tom 12.týdnu (teda moji rodiče a brácha to věděli dřív…) a spousta našich kamarádů ještě vůbec neví. Byli jsme totiž v zahraničí a vrátili jsme se před dvěma týdny (a na první prohlídce jsem byla až tady, docela pozdě :) )
Jinak co se „příznaků“ týče tak můj obličej se z puberty nedostal snad nikdy, ale přítel říká, že krásním (kecal jeden :lol: ). A kluk mi vychází i podle čínského lunárního kalendáře, nezkoušela jsi, jestli to sedí u Tebe?
Minimálně postýlku a hluboký kočárek chci taky z druhé ruky a od kamarádky mám slíbenou na půjčení vaničku Shnuggle… dneska jsem koupila 7 látkových plínek a to by mohlo tak nějak stačit ne? :D jen doufám, že se k nakupování dokopu dřív, než dva týdny před termínem, zatím vše odkládám, že je ještě čas

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 08.10.18 07:45

@moija ahoj, nějak nebyl čas se tu vyskytovat na drbárny :) máme toho doma plný kecky :)

ona ségra má za pár dní termín, takže pro mě je to spíš průprava toho, co mě čeká :D taky jsem to říkala… ono s těma kontrolama vůbec není kam spěchat, pak je holka akorát nervozní, furt jen čekat, ty kontroly zas až tak často pak taky nejsou.. já půjdu na další ultrazvuk vlastně až po 8 týdnech od screeningu, což mi přijde fakt doba :D
lunární kalendář jsem nezkoušela, nějak tyhle věštění neovládám, ale klidně se podívám, je to zajímavý, jestli se mi to potvrdí… mě snad ani ty nákupy nehrozí, valí se to na mě z příbuzenstva, mám tu věciček na přebrání, každou chvíli někdo něco doveze.. hlavně se netěším to všechno přeprat a přežehlit, ale to budu dělat až budu mít velký pupíno a venku to nebude na trajdání :D

Lenulka211
Stálice 68 příspěvků 09.10.18 07:45

Ahoj holky… ráda bych se k Vám přidala :) .
Mám termín 30.3. a budeme mít kluka :lol:…co se týká příznaků… obličej mám samej pupínek :mrgreen: ..jinak já zatím nic koupeného nemám 8o :mrgreen:..něco malinko,co sem dostala… jinak nic..

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 09.10.18 09:56

@Lenulka211 vítej :) z čiré škodolibosti jsem ráda, že „puberta“ neútočí jen na nositelky holčiček :D mě se to trošku začíná rovnat.. taky jsem se ale dokopala k tomu používat trochu kosmetiky, já na to nikdy moc nebyla, tu a tam prohnat obličejem nějaké tonikum nebo tak.. no ale vzhledem k domácímu vyžití jsem začala dělat Avon a Dedru, tak to ani jinak nejde, všechno to neozkoušet

Lenulka211
Stálice 68 příspěvků 09.10.18 13:38

@lesni.skritek :mrgreen: ano ano … :lol: každý mi říkal ,že budeme mít holčičku… už jsem na to tak nějak byla naladěná :D a pak doktor řekl něco jinýho :) :D … Ale je to jedno.. hlavně aby bylo všechno v pohodě :)…Já taky už doma..takže jsem si nakoupila miliony masek :mrgreen: :mrgreen:

EvaaKou
Povídálka 27 příspěvků 14.10.18 06:55

Ahoj tak já se taky přidám do skupiny, termín mám 17. března, začátek byl dost nejistý tak mám pořád docela obavy, poslední dobou mě pobolívá břicho, občas někde píchne atd.. a nevím jestli je to dobře nebo špatně,taky to máte?

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 14.10.18 15:05

@moija tak lunární kalendář mi potvrzuje holku, stejně jako 1. screening, tak jsem zvědavá, jestli nám to druhý screening potvrdí :)

@EvaaKou ahoj, me začlo před par dny zas občas bolet břicho, jak když to mám dostat.. ale všechno se zvětšuje zase, tak to přikládám stejně jako na začátmu správnému vývoji.. hlavně se nenervuj :)

Jinak mamky, už se 2 dny potýkám s „mokrem na prsou“.. začínám si plně uvědomovat pohyby, i když cítím jen večer.. tak se mi spouští mlezivo :) nejdřív sem byla zaskočená a rozpačitá, teď už se těším na kojení, doufám, že to půjde

Lenulka211
Stálice 68 příspěvků 14.10.18 19:03

:mavam: holky… Už nekupujete? Nebo to necháváte na později? :) pěkný večer

EvaaKou
Povídálka 27 příspěvků 15.10.18 11:16

Ahoj děvčata a co si myslíte o pití kávy? Já když si nedám každý den hrnek presa tak mě děsně bolí hlava, co je lepší káva nebo bolest hlavy (paralen)? Na internetu jsem našla dost článku o tom že by 1 hrnek měl být v poho, ale stejně mi to vrtá v hlavě..

@Lenulka211 zatím to nějak moc neřeším, kamarádky už mi nabízejí nějaké oblečení, tak budu ráda když něco dostanu abych nemusela tolik utrácet, jen kočárek už sem koukala, ten bych chtěla nový, ale kdo se v tom má vyznat.. :roll:

lesni.skritek
Kecalka 102 příspěvků 15.10.18 11:23

@EvaaKou 1-2 hrnky v poho.. v prvních 3 měsících mi kafe nechutnalo, ted zase piju tak jedno dvě za den.. já ale třeba piju rozpustný, což si myslím, že je škodlivější než preso.. presovač nemám a šrot mi nechutná.. na vyrovnání bolesti hlavy je to dobrý, hlavně je potřeba pořádně pít :palec: paralen jsem párkrát vzala.. když se ta migréna nedala vydržet třeba 2-3 dny.. vzít, sprcha horká, uvolnit, pod peřinu, alpu na čelo, ledové obklady na čelo a na chodidla.. a zaspat.. ale mluvím fakt o migréně, kdy už mi bylo hodně hodně zle..

@Lenulka211 hodně jsem toho už dostala, oblečky, fusak a tak.. a koupila jsem si bazarovou postýlku - i s matrací, peřinkama.. taky už mám nějaké povlečení a a starý, velmi starý děděný košíček na miminko :) ještě chci komodu s přebalovákem, taky z bazaru a kočárek dostaneme nový od přítelovy maminky :) jen si ho mám vybrat, takže jsem moc ráda

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny