První mléčný zub - ŽLUTÝ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simca007
Kecalka 445 příspěvků 10.10.14 21:05
První mléčný zub - ŽLUTÝ

Ahoj všem, nikde jsem tu nenašla, co mě teď trochu trápí a tak se zeptám rovnou, zda někdo nemáte zkušenost. Synovi, 7 měsíců, se klubou první zuby, teda dole už dva má a nahoře mu lezou hned 4, ale jednička je žlutá. Zatím má venku tak 2mm, ale je to prostě žluté. Jako by to měl od mrkve, úplně zabarvené…a rozhodně to nejde nijak odstranit. Máte zkušenost? Zmizí to? Co to může znamenat? Díky moc!

Reakce:
H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.10.14 21:12

Nedáváš mu hodně betakarotenu?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 10.10.14 21:17

@Simca007 u nás toto znamenalo oslabenou zubní sklovinu. Zajdi za zubařem, uvidíš, jestli je to dobrý, nebo je třeba speciální „údržba“.

Simca007
Kecalka 445 příspěvků 10.10.14 21:18

No řekla bych že ne, střídám mrkev a zelené zeleniny, takže myslím, že úplně normálně…

Simca007
Kecalka 445 příspěvků 10.10.14 21:18

K zubaři jdeme koncem měsíce, tak snad něco poradí

mabis
Kelišová 5086 příspěvků 10.10.14 21:44

Bohužel poškozená zubní sklovina… u nás za to mohla nemoc a ATB v době prořezávání zoubků - ale může to klidně způsobit i tvoje nemoc v těhotenství :/
chce to ty zuby pečlivě čistit a hlídat ;) naštěstí jsou mléčné, stálé můžou narůst v pořádku ;)

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 10.10.14 22:14

Dcera to má taky, prý je to pigment a nedá se s tím nic dělat.

Martina8888
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 04.02.15 20:04

Ahoj, tak mame to same, maly ma 8 mesicu, dole jednicky bile a ted mu rostou nahore jednicky jedna uz je na dotyk citit je bila druha je videt zatim v dasni a je zluta. Jsem z toho docela spatna, na zuby starsimu dbam, cistila jsem od zacatku i nasilim a ted druhy prcek ma osklivy zoubek hned od prorezani. Ve dvou mesicich mel antibiotika asi mesic, ja v tehotenstvi jednou…asi je to tim. Zakladatelko jak to vypada u vas? Nedoporucil zubar neco jak ten zoubek alespon udrzovat aby se nehorsil…ja ke svemu zavolam az nam vic vyleze a budu z nej videt vic…ach jo, zrovna jednicka nahore co je nejvic videt.

NinJan
Kecalka 212 příspěvků 5 inzerátů 04.02.15 21:47

Máme to taky, jedničky nahoře už když vykoukly, nejdřív žlutě zbarvené, teď tam má takové tři flíčky do hněda na obou jedničkách. Taky jsem z toho byla paf. Prý je to pigment, druhé by snad měly být normální. Tak uvidíme..

Simca007
Kecalka 445 příspěvků 07.02.15 00:34

Snad to tak bude :) a druhé zoubky budou krásné!

Rachelkaaa
Stálice 64 příspěvků 12.07.18 15:45

.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >