První mykóza – jak s ní zatočit doma?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.12.19 21:46

První mykóza jak s ní zatočit doma ??

Poprvé jsem pravděpodobně dostala mykózu po antibiotikach. Jak bych s ní mohla zatočit doma? Opravdu se mi nikam k lékaři nechce. Slyšela jsem něco o bílém jogurtu aplikovaném přímo do pochvy. Můžu použít i kefír? Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28366
28.12.19 21:48

Bez do lekarny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
28.12.19 21:57

Kup si canesten tablety v lékárně. Mně už jednou pomohly. O jogurtu jsem taky slyšela, ale nezkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
28.12.19 22:10

V lékárně kup jenimazol bez receptu. Jogurt bych nezkousela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
28.12.19 22:14

Přesně jak píše @Hamouzka jeden den, mě vždycky pomohl, zavedes jednu tabletu na noc, a zbytek týdne mažeš krémem. Je sice dražší ale stojí za to. Každopádně kdyby se ti mykóza vracela, tak se Canesten nedoporučuje používat často. A příště určitě doporučuji používat probiotika při užívání antibiotik ☺️ Jo a co se jogurtu týče, mykózou nevyléčí ale zmírní příznaky, to je spíš taková první pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
28.12.19 22:17

@Lucie1906 Mně stačily tablety, krém nebyl potřeba.

Ale nutný je, zakladatelko, aby sis na noc vzala prádlo. Ta tableta bude ráno po kouskách venku, tak ať nemáš špinavou postel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
28.12.19 22:24

@Hamouzka Tak záleží, já když chytnu mykózou tak mě to svědí hlavně z venku. Třeba ten jenamazol jak píše @martina bl jen v krému, k tomu je zavádějící trubička do které se vymačká ten krém a ten se zavede + namaže z venku. Ale je fakt že třeba ani není potřeba mazat ale já začínala na tom Jenamazolu tak jsem na to asi už zvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat