První narozeniny, jak na oslavu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 144 příspěvků 15 inzerátů 04.02.19 16:40
První narozeniny, jak na oslavu

V dubnu máme první narozeniny, oslavu chceme udělat 2× první s rodinou 7 lidi +my 3, a druhou s kamarády 8-10 lidi +3 my…
Určitě když to budeme oslavovat s rodinou tak chci dort, ale nevím jestli mám dělat dort i když přijdou kamarádi, a co mám vůbec nachystat na stůl a jaké jídlo pro roční dítě :)
Koukala jsem po Aliexpressu po ozdobách ale jelikož mají čínský Silvestr tak se bojím že mi to nepřijde do poloviny března :( tak kde bych sehnala ozdoby na narozeniny pro holčičku :*
Budu za každou radu ráda 8)

Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 04.02.19 17:15

Můžeš udělat nepečeny dortik pro malou a klasicky dort pro ostatní. Já to nějak neprožívala, pár balonků a pohoštění pro návštěvu. Roční dítě z toho stejně nic nemá :)

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1069 příspěvků 04.02.19 17:25

Na doplňky doporučuju Kik či Pepco. Plus zkusit načerpat inspiraci na Pinterestu. My jsme výzdobu takto zvládli za pár korun :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >