První narozeniny - jak se cítíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 13.10.14 07:51
první narozeniny - jak se cítíte?

Ahoj holky…můj malej má dneska první narozeniny a mě vůbec není tak, jak jsem čekala a jak bych chtěla aby mi bylo…měla bych se radovat, že už je mu rok, ale přijde mi to děsně líto, že to tak uteklo, že už mě potřebuje o mnoho míň, že už není to malé bezbranné mimčo, co mi spokojeně chrupkalo na prsou…chtěla bych vědět, jak jste to prožívaly vy, jestli třeba nejsem trochu blázen…? :) děkuju za reakce

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.10.14 07:59

@nunik proč blázen.. osobně považuju za nej ten věk max do půl roku, taky je mi líto, když to je tak rychle pryč.. :mrgreen:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 13.10.14 08:00

Já spíš byla ráda, že už není na mě tolik závislé, že může jíst tak nějak všechno, že nemusím pětkrát za noc kojit a tak :-D

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 08:04

S ohledem na to, že malá do půl roku stále jen řvala a visela na mě a pak od půl roku do roku konečně začala pomaličku „normálnět“, tak já jsem si její první narozeniny užívala. Jen jsem pochopila, proč se říká, že na dětech je nejvíc vidět, jak čas letí. A to, že byla malá samostatnější, jsem viděla spíš jako to, že vše je jak má být, a že neselhávám v roli matky.

Editte
Kecalka 497 příspěvků 13.10.14 08:06

Proč blázen? Každá to máme jinak :kytka: Já se zas těším až malému bude rok :D

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 13.10.14 08:08

V roce malého jsem takové pocity ještě neměla. To spíš až teď, když měl 3 roky a šel do školky. To už jsou takové zásadnější změny a už není „jen“ se mnou. A to teprve až se nám zanedlouho narodí druhé dítě, tak ho zřejmě uvidím jako toho „velkého bráchu“. :think:

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 13.10.14 08:09

V roce mi to tolik nepřipadalo. To jsem byla ráda, jak mám šikovné miminko, které už na mě není tolik závislé a tak. Horší byly třeba 10. narozeniny a dál…To už si člověk fakt uvědomuje, že se to dítě pořád víc a víc osamostatňuje a že už brzy přijde den, kdy vyletí z hnízda…Zlatej jeden rok :mrgreen:

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 13.10.14 08:10

Já jsem se taky těšila, až mu bude rok, jenomže, když je to tady tak na mě sedla nějaká depka…od narození je zlatý miminko, už v porodnici se budil na kojení jen dvakrát za noc, kojila jsem v 8, kolem půlnoci a potom až kolem 6, když přišli změřit teplotu a tlak…doma spal celou noc, jakmile jsem nemohla kojit a přešla na UM, od narození minimálně pláče a už ted si dokáže hrát sám…a já místo, abych byla ráda, že je zdravej a šikovnej, tak tady bulím, jak už je velkej…

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 08:11

Ahoj :mavam: Já už se naopak těším až bude náš malej slavit 1 rok (v únoru) :).. ale taky mi přijde, že to strašně rychle utíká.. :P Zrovna včera jsem říkala, že bych to teď „zarazila“ aby byl ještě nějakou dobu půlroční :hug: Nedávno jenom ležel a teď už se snaží lézt.

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 13.10.14 08:15

@nunik Blázen určitě nejsi ;) Já byla ten den celá dojatá a pořád jsem ho chtěla chovat. Ale líto mi to nebylo. Nejhezčil období nám začalo kolem 6. měsíce a teď je mu 13 měsíců a je to paráda :) To malé bezbranné mimčo mi ani moc nechybí.

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 13.10.14 08:18

@Plomba když ten muj boban vůbec chovat nechce :lol: ted zeovna seká trávu po celym obýváku s novou sekačkou :lol: :lol:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 08:18
@nunik píše:
Ahoj holky…můj malej má dneska první narozeniny a mě vůbec není tak, jak jsem čekala a jak bych chtěla aby mi bylo…měla bych se radovat, že už je mu rok, ale přijde mi to děsně líto, že to tak uteklo, že už mě potřebuje o mnoho míň, že už není to malé bezbranné mimčo, co mi spokojeně chrupkalo na prsou…chtěla bych vědět, jak jste to prožívaly vy, jestli třeba nejsem trochu blázen…? :) děkuju za reakce

muj ma narozeniny za mesic a moc se na to tesim :andel: lito mi to není pac mam ještě dcerku 5,5 let takze spis u ni me to mozna trosku bylo lito ale u druhyho ani ne. Malej uz mi mesic chodi takze maly mimco to fakt není a s jeho parametrama 83 cm a 12,5 kg když pominu ty porodni, tak malej nikdy nebyl :D za to je ale moc hodny zlaticko stejne jako je jeho segra :srdce:
SPis me mozna jen mrzi, je je to naposled jak uz treti nechceme takze uz ten první rok nebudu nikdy slavit takze si to radne vychutnam :palec:

veria
Generální žvanilka 24683 příspěvků 1 inzerát 13.10.14 08:21

Velkej v roce? Vždyt je to porad mimino. Potrebuje te porad hodne, ne ze ne. Co budes delat az mu bude 10?

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 13.10.14 08:23

@veria jsou to první narozeniny, už nikdy nebudu slavit s prvním dítětem první narozeniny…tak mi to přijde líto…za ten rok se toho změnilo sakra hodně, vím, že pořád hodně potřebuje, ale už to prostě není ono

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 13.10.14 08:25

@Hr4sek22 mě by se taky líbilo, kdyby se na půl roce chvilku zasekl :lol: měl období lazolezení, hrozně zvláštní pohyb, velmi vtipnej :lol: já fakt nevim, proč to na mě dneska tak sedlo…ještě včera jsem byla ok

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >