První náušničky - růžové zlato?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
4.11.21 12:26

První náušničky - růžové zlato?

Hezký den, maminky,
dávala jste některá svým holčičkám jako první náušničky (až po těch nastřelených) nějaké z růžového zlata? Je to vůbec vhodné? Případně proč ne.
A klidně mi přidejte tip, kde jste sehnaly pěkné za rozumnou cenu :) Děkuju moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28156
4.11.21 12:28

Určitě je to vhodné, proč by nebylo - dcera má po mně náušničky - kombinace růžového a žlutého zlata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.11.21 12:35
@stinga píše:
Určitě je to vhodné, proč by nebylo - dcera má po mně náušničky - kombinace růžového a žlutého zlata

Já to myslela tak, jestli není růžové zlato pro malé miminko nějak alergizující. Je v něm přidaná měď, tak jestli nemůže dělat neplechu. 8o Jako se třeba úplně pro první náušnice nedoporučuje tolik stříbro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28156
4.11.21 12:37

@Alla007 aha, jo tak,
tak třeba ti někdo napíše - moje dcera s tím problém neměla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2703
4.11.21 12:38

Někomu to vadí, někomu ne. S věkem to nesouvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13983
4.11.21 12:42

Moje dcera nesnesla zlato žluté, bílé, červené ani růžové a nesnáší ho ani teď. Takže zkusit a uvidíte.
U nás prošel jediné titan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6513
4.11.21 13:28

Moje dcery od mala snesou JEN chirurgickou ocel.. já zas JEN zlato a tu chir.ocel, ze zbytku nás časem bolí uši.. takže to nikdo přesně neřekne, jak bude reagovat zrovna vaše dcerka.. obecně bývá ale zlato snášeno dobře…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2759
4.11.21 13:50

Musíš vyzkoušet, někomu nevadí nic, někomu všechno. Já jsem zlaté náušnice měla x let a pak najednou alergická reakce jak prase…od té doby se zlatu vyhýbám obloukem. Dcera má zlaté už několik mesicu a zatím dobry. Naopak ji vadila chirurgická ocel, kterou jsem ji dala kvůli mým zkušenostem se zlatem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat