První návštěva kosmetičky - poznám rozdíl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 25.02.18 16:57
První navštěva kosmetičky-poznám rozdíl?

Prosím vás chystám se na svojí první návštěvu kosmetičky :palec: Chci se zeptat vás zkušenějších ;) zda po první návštěvě poznám rozdíl na pleti? :mrgreen: Děkuji moc za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Bubla_Bučková
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 25.02.18 17:04

Já teda s tímhle novým stylem :namazu vás pětkrát mastickou a přejedu utz spachtli jsem vždy nespokojena :roll: není nic vidět hned ani za týden a byla jsem v Praze asi 3 krát, cena kolem 1000 Kč a prostě vyhozené peníze. Kdyby jste někdo věděl o staré poctivé metodě naparit obličej a všechno musí pryč vc. bílých milii, tak platím zlatem :mavam:

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 25.02.18 17:08

Utz spachtle za mne děs. Vyhozené peníze a najít dobrou kosmeticku je taky problém.

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 25.02.18 17:13

Já si tedy osobně myslím že to po první návštěvě poznat nejde :nevim:

skazuz
Nováček 3 příspěvky 25.02.18 17:13

Ja chodim uz od puberty(kdy se mi zhorsila plet) pravidelne k jedne kosmeticce. Pouziva klasickou metodu naparky+rucniho vycisteni vymackanim, zrovna min. tyden jsem platila 300,– :). Ale neni to tedy Praha.

selia
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 2 inzeráty 25.02.18 17:24

@Bubla_Bučková @lachtanice86 Chodila jsem na čištění od puberty, kdysi bez špachtle, pak se špachtlí, za ty roky tak k osmi kosmetičkám (včetně těch, kde jsem byla pouze jednou). A mohu říct, že se špachtlí je to mnohem lepší, ale musí to ta kosmetička umět, a umí to tak max. polovina. lus samozřejmě když má někdo milie, t ak ty musí píchnout, udělat to prostě navíc. Ale napařování je v dnešní době už zbytečné, pokud to s tou špachtlí umí.
Jednou jsem byla u ženský, co to tou špachtlí přímo vypačkávala (jakože ji používala místo prstu). Jsem ymslela, že mě trefí.

vejilka
Závislačka 4264 příspěvků 25.02.18 17:25

Rozdíl bude ten, že po kosmetice budeš nateklá a červená, včetně cervených teček po vyčištění. :lol: Jinak se musí chodit pravidelně. Kdysi jsem chodila fakt 1× měsíčně. Nevím proč, ale přišlo mi, že se mi pleť spíš zhoršovala. Bavila jsem se tenkrát o tom v práci a měli stejnou zkušenost. Údajně si pleť zvykne na tu péči a stále jí vyžaduje. Je to možné??Nebo kec?? :think:

elle21
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 25.02.18 17:28

Teď jsem si vzpomněla jak jsem byla na vyčistění obličeje u kosmetičky tak v 16,domů jsem šla červená jak prase, ale ráno obličej nádherně čistý..

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 25.02.18 17:34

Ja mam teda super kosmeticku, spachtli nepouziva a pokud nemam nejaky podkozni velepupen, tak absolutne neni poznat, ze jdu z osetreni ve smyslu, ze bych byla ruda nebo otekla. Soucasti pece je masaz sije a oblicene, naparuje, peelinguje, dava masku, vyuziva prirodni kosmetiku, micha produkty dle potreby a stavu pleti. Platim 550,– a na pleti je to hodne znat. Takze zalezi, kam se jde. Ale najit ji mi trvalo.

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 25.02.18 17:35

@selia byla jsem teď ve čtvrtek na kosmetice s utz. Po příchodu domů jsem si sama dokázala vymackat špínu z poru. Takže za mně špatně. Navíc v pátek se mi po celém obličeji vyrojilo akné jako v mých 14. Takže jsem docela naštvaná. Jindy se mi to nestalo a to ani nemluvím o špatně zvolené barvě na obočí a špatně vytrhanem tvaru. Na to jsem kosmeticku upozornila ihned na místě. A stalo mě to 800,– kč. :zed:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 25.02.18 17:37

@Jitulinka.1 A k te­matu, mela bys mit cistsi plet, ciste a uzavrene pory. Upravene oboci, pripadne odstranene chloupky nad hornim rtu. Rozhodne ne zadne krvave pozustatky pupinku. Ale necekej, ze uz se nikdy zadny pupinek neobjevi.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 25.02.18 18:06

Děkuji moc všem za vaše zkušenosti :kytka: a doufám teda že aspon s tim obočim budu spokojená :mrgreen: protože si ho vytrhávám sama a dost na h..no :roll: Jinak kosmeticku kterou jsem si vyhlídla na netu dělá s ultzvuk špachtlí :lol: jsem myslela že to bude nějaký zázrak a jak tady čtu tak asi ne 8o

Verun83
Echt Kelišová 8237 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 18:07

Ja ted byla po x letech na kosmetice a max spokojena. Mnohem vic nez u te, co jsem chodila roky pred detmi. Bez mackani. Takhle ciste a uzavrene pory na nose jsem snad nikdy nemela. Plet krasne svezi, vypnutou. Uz se tesim na priste.

Verun83
Echt Kelišová 8237 příspěvků 33 inzerátů 25.02.18 18:10
@Jitulinka.1 pí­še:
Děkuji moc všem za vaše zkušenosti :kytka: a doufám teda že aspon s tim obočim budu spokojená :mrgreen: protože si ho vytrhávám sama a dost na h..no :roll: Jinak kosmeticku kterou jsem si vyhlídla na netu dělá s ultzvuk špachtlí :lol: jsem myslela že to bude nějaký zázrak a jak tady čtu tak asi ne 8o

Ultrazvukova spachtle na cisteni pleti? Jestli jo, tak za me super. Krasne mi vycistla plet, tisickrat lip nez to desny mackani. Po nem jsrm byla cela roznipana, tohle vubec. Pred tim mi napatlala nejaky peeling, ktery pak jen setrela, nic nedrela. A pak teda tou spachtli, konec byl nejaky kovovy myslim.

nostress
Extra třída :D 12616 příspěvků 25.02.18 18:40
@Verun83 píše:
Ultrazvukova spachtle na cisteni pleti? Jestli jo, tak za me super. Krasne mi vycistla plet, tisickrat lip nez to desny mackani. Po nem jsrm byla cela roznipana, tohle vubec. Pred tim mi napatlala nejaky peeling, ktery pak jen setrela, nic nedrela. A pak teda tou spachtli, konec byl nejaky kovovy myslim.

Přesně tak. Pokud je kosmetička profík, tak pleť vyčištěná špachtlí vapadá výborně, a navíc hned ten den můžete jít třeba na rande, pracovní schůzku, nebo na ples, a nemusíte čekat několik dnů, než se pleť zklidní, tak jak to bylo kdysi. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama